KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daliah Bolson

Daliah Bolson
Hsz szám : 19
Kor : 34


Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus   Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus EmptyKedd Ápr. 14, 2015 12:38 am

Úgy döntöttem, jobb, ha most kicsit kerülöm a bevált szórakozóhelyet. Viszont valami fura viszketésnél fogva ma sem tudok a hátsómon ülni, úgyhogy a nyakamba veszem a várost és kikötök a Club A-ben. Hát, úgy tűnik, az idők változnak és lassan már partyarc leszek. Na, jó, talán az mégsem, ez azért elég távol állna tőlem. Azt minden esetre sikerélménynek könyvelem el, hogy végre nem vagyok egy szobában kuksóló leány, aki csak dolgozni megy ki az ajtón. Ez azért elég pozitív változásnak könyvelhető el, hiszen Don is egész életemben azzal piszkált, hogy mennyire magamnak való vagyok. Hát, akkor nesze neked világ. Elhelyezkedem a bárpultnál, majd kihozatok magamnak egy whiskyt. Tűnődve pillogok végig az embereken. Ezek minden áldott hétvégén idejönnek, részegre isszák magukat, aztán nem emlékeznek semmire és csodálkoznak, hogy teherbe estek, és fogalmuk sincs kitől. Ez valahogy annyira szánalmas. Ez az, amiért kicsit sem kedvelem őket. Miért fájna néha tiszta fejjel gondolkodni? Vagy csak simán gondolkodni. Persze nem mintha én a másik véglettel jobb lennék, de én legalább igyekszem jobbá válni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus   Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus EmptyCsüt. Ápr. 16, 2015 12:10 am

Run away from me...

A mai napra semmi tervem nincs még, és ezért úgy döntök hogy a szokásos edzésen kívül, amibe az egész kis falkámat hajszolom, semmi mást nem fogok csinálni. Maximum sétálni, és kószálni, információt gyűjteni hogy mik is a másik falka gyengeségei, és hol csapjak le rájuk hogy nagyon fájjon nekik. Már jelen vagyunk, itt vagyunk egy ideje de még semmi ellenségeskedés nem tört ki, kivárok. Most számít rá, és ez nem kedvező tényező. Majd akkor ha nem fog számítani és akkor zúzom szét az egészet. Mi erősek vagyunk, erőssé tett minket az hogy a falkánk eltaszított, mert túl veszélyesnek ítélt meg minket emiatt.  Ch. Felmorgok ahogy lassan betérek egy bárba a Club A-ba, egészen hangulatos kis hely. Talán ide kéne berendeznem a főhadiszállást, egy klubba. Ahol mindig lehet inni és bulizni, mennyire megtaposnám ezzel is a hagyományokat! Azokat az átkozott hagyományokat. A pulthoz lépek és ott telepedek le a magas bárszékeken, magas karcsú alakommal nem foglalok el sok helyet, esetleg az illetéktelen pillantásokat kapom a hátamba hogy mit kereshetek itt. Idegen vagyok, de nem védtelen. És farkas. Megérzek egy másikat is, fajtám beli akit viszont nem ismerek. A kikért italommal kihívóan biccentek neki, hiszen mit kereshet itt egyedül? Hát Gabriel ennyire nem vesz engem komolyan? Ez tulajdonképpen még jó hír is lehet és elmosolyodom a bajszom alatt. Hát akkor ismerkedjünk...
Közelebb húzódok egy székkel a farkasnő felé de nem rámenősen, kivárom amíg ő kezdeményez. Én ráérek, és szerintem kettőnk közül ő lesz a kíváncsibb.

Vissza az elejére Go down
Daliah Bolson

Daliah Bolson
Hsz szám : 19
Kor : 34


Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus   Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus EmptyPént. Ápr. 17, 2015 8:20 pm

Míg én gyanútlanul kezdek anonim alkoholizmusra gyúrni, lassan egy ismeretlen szag kúszik az orromba. Átsejlik az izzadó – és meglehetősen felfokozott hangulatú – tömegen, s hamarosan egy arc is párosul mellé. Gyanakodva méregetem a pult másik oldaláról a férfit. Mivel kicsit sem ismerős, ezért jogos a gyanakvásom. Ebben a pillanatban kezdem felfogni Gabriel parancsának a súlyát, hogy nem kellene egyedül mászkálni. Tulajdonképpen lehet, hogy nem is volt annyira jó ötlet kibújni abból a csigaházból. Most persze már itt ülök egy idegen farkassal a klubban tök egyedül. Ha most macska lennék, biztos púpos háttal fújnék rá, de ezt az akciót inkább kihagyom az életemből, így is csodabogárnak tartanak sokan. Pislogás nélkül figyelem, ahogy közeledik, és megfeszült izmokkal várom, hogy mit csinál, és… semmit. Nem mintha hiányozna az életemből, hogy ismeretlen farkasok bosszantsanak, de ezen annyira meghökkenek, hogy még egy kicsit fel is mordulok. Intek a pultosnak, hogy töltsön nekem még egyet, és mélységesen tanulmányozom, ahogy tölt, majd a tekintetem visszavándorol a hímre.
-Eltévedtél? – csúszik ki a számon, mielőtt befoghatnám. De tulajdonképpen teljesen jogos. Semmi keresnivalója itt. És ha már voltam ilyen hülye, akkor legalább tartsam a frontot. Minden esetre annyi már biztos, hogy amint kitettem a lábam erről a helyről, szólok az alfának, egyelőre azonban elég ostobán néznék ki, ha nekiállnék telefonálni és árulkodni.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus   Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus EmptyKedd Jún. 02, 2015 10:51 am


Run away from me...





Van valami bájos abban, ahogy méreget, mintha ki tudná találni a gondolataim, és a bőröm alá látna, holott fogalma sincs, mit is gondolok a valóságban. Hogy mik a terveim, és céljaim és hogy mindezt alaposan felépített tervemnek köszönhetően el is fogom érni. Nem olyan sokára, én tulajdonképpen ráérek ezügyben, ezért inkább csak iszogatok egy keveset, kivárom míg ő kíváncsibb lesz. Erős farkast érzek benne, de nem tulajdonítok neki sok figyelmet. Sheila lenyomná őt ebben biztos vagyok, ismerem az én kis vérmes nőstényem. Belekortyolok az italomba és nem kell sokat várnom hogy meghalljam a hangját, keménynek cseng a fülemben, és nem felejtem el egykönnyen. Talán nem egyszerű személyiség, talán csak keménynek akar tűnni, akárhogy is ez ki fog derülni. Nem fordulok el, és nem ijedek meg tőle, profilból tanulmányozhatja a fülem díszítő karikákat. Más fém nincs rajtam csak a füleimben. Sötét pillantással illetem ahogy megszólít, és hamis félmosollyal, nem ismerhet. Nem tud rólam semmit.
- Nem hinném. Egy clubba jöttem, és lám itt is vagyok - válaszolok neki kedélyesen hiszen elég ostoba kérdés volt. Kérdezni tudni kell, mindig meg kell találni a megfelelő kérdést, amire aztán elvárhatjuk a megfelelő választ, ő ezt elmulasztotta. Öreg hiba, hát ne csodálkozzon ha olyan választ kap, amilyen a kérdése volt. A szemeim mosolyognak, hunyorgok egy kicsit, mintha vicces lennék, pedig igazából semmi kedvem nevetni. Megvetem ezt az egészet. Minden valójával együtt, ezt a régi, hagyományos ostoba falka berendezkedést, ami kitaszított, és ami miatt most itt vagyok.
- Egyéb kérdés? - fordulok végül felé, félig meddig rendesen, ha már beszélgetni akar, mert feltételezem beszélni akar. Hogy jelenthessen rólam, ahhoz meg szóba kell állnia velem.


Vissza az elejére Go down
Daliah Bolson

Daliah Bolson
Hsz szám : 19
Kor : 34


Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus   Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus EmptySzer. Jún. 03, 2015 8:40 pm

Hát ez aztán zseniális humor volt, mondhatom. Bár sajnálatos módon igaza van, ezt el kell ismernem. Ettől viszont még marhára nem tetszik, hogy itt van. Sőt, az egész hapsi nem tetszik. Nem tetszik a nyugalma. Persze, nem mintha alapvetően különösebben ijesztő jelenség volnék, attól meglehetősen távol állok, főleg ezekkel a kerubos szőke tincsekkel a fejem búbján, de ha én más területén ólálkodnék, akkor minden lennék, csak nyugodt nem. Épp ellenkezőleg. Behúznám fülem-farkam. Ami azt illeti, szívem szerint már a torkában taposnék, de ebben két dolog is megállít. Elsőként az, hogy messziről látszik, hogy erősebb nálam, másodszor pedig egy emberekkel tömött helyen nem volna túl szerencsés. Így hát marad a szócsata, amiben szintén vesztésre állok.
–Ezt te magad sem gondolhattad komolyan. – mosolyodom el. A jelenléte szinte mást sem vet fel, mint kérdéseket. Arról nem is beszélve, hogy feláll tőle a szőr a hátamon. Meg a hülye karikáitól is. Komolyan, ez úgy ezer évvel ezelőtt volt menő. Ha nem kétezer. Mindenesetre nagyon szeretném tudni, hogy mégis mi a jóságos pónipatát keres ilyen halál lazán a klubban. Ő sem gondolhatja, hogy egyedül élek ezen a környéken, mert ha mégis, akkor határtalanul ostobának kell gondolnom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus   Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ki? Kivel? Hol? Mikor? Hogyan? És mit csinál?
» Daliah Bolson
» Chian + Daliah
» Sheila & Cyrus - Never alone
» Cyrus Magnus Blade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• BUKAREST :: Belváros :: Club A-