KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Daliah Bolson Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Daliah Bolson Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Daliah Bolson Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Daliah Bolson Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Daliah Bolson Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Daliah Bolson Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Daliah Bolson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Daliah Bolson

Daliah Bolson
Hsz szám : 19
Kor : 34


Daliah Bolson Empty
TémanyitásTárgy: Daliah Bolson   Daliah Bolson EmptySzomb. Jan. 31, 2015 1:23 am



Daliah Bolson







Adatok


♦Születési hely, idő♦
1990. március 19., Los Angeles

♦Kor♦
24

♦Foglalkozás♦
Biztonsági őr

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Őrző

♦Play by♦
Rachel Skarsten

Külső és belső

Azt mondják, kicsit magamnak való vagyok. Na, jó, igazából nagyon. Nem az a kedves, ábrándos fajta magamnak való, hanem az a fajta, aki hamar tesz róla, hogy ne akarj vele beszélgetni. Nem mintha bajom lenne a társasággal, egyszerűen csak nem könnyű velem közös nevezőre kerülni. Ha valami csoda folytán sikerül, akkor magamhoz képest egész kedves is tudok lenni. A tesóm azt szereti mondani, hogy badass, szerintem egyáltalán nem, csak megválogatom a társaságomat. Ő a csendes mosolygós, én meg a zajos undok.
160 centi mélyre nőttem szőke hajjal és szürke szemekkel. Többnyire törekszem rá, hogy valamennyire csinos legyek, de azért nem elhanyagolható szempont, hogy kényelmes legyen. Persze ez adja magát, nem tudnám szoknyában végezni a munkámat. Vagy ha mégis, akkor előadhatnám Marilyn Monroe-t, de kösz nem. Viszont a dzsekikért odavagyok. Egész gyűjteményem van.
Farkas alakban teljesen átlagos szürkefarkas vagyok enyhe sárgás árnyalattal. Kicsit vékonyabb vagyok, mint a többiek, ez azonban nem jelenti, hogy gyengébb is lennék – persze mihez képest.

Előtörténet


Nem is igazán tudom, hol kezdhetném. Talán Párizsnál. Vagy Helsinkinél. Igen, Helsinki jó lesz. Akkor ötéves voltam, a tesóm, Donovan hét. Igazság szerint magára Helsinkire nem nagyon emlékszem azon kívül, hogy nagyon utáltam, ugyanis hideg van arrafelé. De már ötévesen sem tudtam, hogy milyen lehet egy helyen élni. Apa ugyanis mániákusan utazgatni akart folyton és ebben az sem zavarta, hogy két kölyköt is magával cipel. Menekült. Csak épp nem mások elől, hanem a saját emlékei elől. Anya ugyanis egészen kicsi koromban meghalt. Akkoriban még nem tudtam miért, ha apán múlik, a se tudnám. Helsinkiből Berlinbe utaztunk, majd Párizsba. Igazság szerint nem is tudnám felsorolni az összes helyet, ahol jártunk, mert annyi volt. Mi csak egyszerűen loholtunk apa után és reménykedtünk, hogy egyszer végre megállunk. Bukarestben untam meg ezt a folyamatos hurcolkodást. Akkor persze apának még nem mondtam, de egy este, amikor Donnal feküdtünk az éppen aktuális szobánkban és bámultunk ki az ablakon, váratlanul elkezdett belőlem ömleni a szó. Nem tudom, milyen rohamom volt épp, de egyszerűen csak folytak a szavak. Hogy mennyire gyűlölöm, hogy apa soha nem mond semmit, hogy nem tudom, mi történt anyával, hogy állandóan bőröndben lakom, hogy nincsenek barátaim. Nem is tudom, mennyi ideig szövegelhettem, mire végre elfogytak a szavaim és újra csend borult ránk. Azt hittem, nem is fog semmit mondani, aztán azt tudakolta, akarom-e tudni, mi történt anyával. Persze tudni akartam, bár lehet, jobb volt boldog tudatlanságban élni. Anya Dániában halt meg nagyjából másfél éves koromban. Addigra már megromlott a kapcsolatuk és apa nőzni kezdett. Csak épp azzal nem számolt, hogy egy nap egy vadász ágyában köt ki. Az egész családunkat le akarta vadászni, és ez sikerrel is járt volna, ha apa nincs. Anyát viszont szó szerint kardélre hányta. Fogalmam sincs, apa hogy bánt el vele, de van egy olyan gyanúm, hogy ha megkérdezném, nem kapnék rá normális választ. Ahogy soha semmire nem kaptam. Mindig is keveset beszélt, főleg velem. Ekkor megértettem, mi elől menekül.
Mondanom sem kell, ezek után sehová nem akartam menni vele. Napokig vitatkoztunk, én azonban nem engedtem. Apa meg hol velem veszekedett, hol Donnal, amiért elmondta. Igazság szerint nem nagyon érdekelt, hogy mit mond, csak azt akartam, hogy hagyjon békén és menjen el. Végül a bátyám győzte meg, hogy talán jobb lesz ez így és különben sem vagyunk már kölykök. És apa elment. Mi pedig itt maradtunk, és négy éve tengetjük itt az életünket. Nem mondhatnám, hogy felhőtlenül boldog vagyok – szeretek itt lenni, de bebizonyosodott, hogy egyedül majdhogynem életképtelen vagyok. Don szerzett nekem melót maga mellett biztonsági őrként. Nem mintha nem tudnék bárkinek bepancsolni, de lány vagyok és még mélynövésű is. Ez ronda diszkrimináció! Persze, ha rajtam múlik, be tudom bizonyítani, hogy megérem a pénzemet.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Daliah Bolson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daliah Bolson   Daliah Bolson EmptySzomb. Jan. 31, 2015 5:36 am

Hm látom nem unatkoznak a kedves kollágáim a világ más részein sem és biztosíthatlak róla kedves Daliah hogy itt sem tétlenkedünk ám, szóval jól vigyázz kivel kezdessz.

Az ET-d tetszett, szerintem megvolt benne minden aminek benne kell lennie, és hajrá, bizonyítsd be hogy semmit nem jelent az hogy mélynövésű vagy Smile

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Daliah Bolson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chian + Daliah
» Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-