KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Sheila & Cyrus - Never alone Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Sheila & Cyrus - Never alone Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Sheila & Cyrus - Never alone Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Sheila & Cyrus - Never alone Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Sheila & Cyrus - Never alone Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Sheila & Cyrus - Never alone Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Sheila & Cyrus - Never alone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptySzomb. Márc. 14, 2015 12:52 am

'To my boss'

Süvít a hideg szél a hatalmas betonfalak kerített, keskeny utcákon. Az éjszaka sötétje félelmetessé teszi ezeket az utcákat és valóságos labirintust varázsol belőlük, pedig nappal még egy kölyök is könnyedén fel tudja fedezni.
Bár a környék veszélyes lehet, nekem nincs mitől tartanom. Az érzékeim előbb megsúgják, ha valaki van a közelben, mint ahogy a támadóm a közelembe tudna jönni. Farkasom pedig pillanatok alatt előbújik és megvéd, ha segítségre lenne szükségem.

Egyedül vagyok. Cyrus tudta nélkül hagytam el a búvóhelyünket, ami nem tilos, de biztos vagyok benne, hogy ő nem fog ennek örülni.
Én azonban vágytam egy kis szabadságra. Már vagy 2-3 hete itt vagyunk, de még nem volt alkalmam felfedezni a várost. Most halk léptekkel haladok előre a szűk utcán, majd meglátok egy nyitott ajtót. Belépek rajta és szemben lévő lépcső felé indulok. A terv, hogy felmegyek a tetőre. Biztosan gyönyörű a kilátás.

Már a második emeletnél tartok, amikor hirtelen megállok. Valaki követ.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptyCsüt. Márc. 19, 2015 11:41 am


Hosszú estének nézek elébe, a kis falkámmal minden rendben van, mindenki megvan kivéve persze a páromat. Annak minősül, a köztünk lévő legerősebb nőstény farkas, jogos helye van mellettem a farkaskirály trónját, hogy nevezzük így. Nem tiltottam meg a kijárást, így nem is igen foglalkoztat merre lehet, nekem megvan a magam köre a városban és véletlenszerűen érzem csak meg őt. A sikátorokon keresztül igyekszik valahová. Feketében vagyok, és egy hosszú bőrkabáttal fedem el magam a csípősebb szél ellen, így követem őt az egyik házig ahol elkezd felmászni a lépcsőn a tetőre. Nem követem, csak szemeimmel égetem ki a hátát hogy vegyen észre. Aztán megáll, végül és elindulok én is felfelé. Két hete, talán kicsit több ideje vagyunk már a városban, és már minden zugát megismertem hogy tudjam, mivel és hol állok szemben. Ez a város effektív nagy és jól kihasználható, nem érdemli meg az a falka hogy itt éljenek. Felmegyek a másodikra én is. Megállok Sheila mellett és onnan nézünk le a városra. Egyenlőre a másodikról.
- Bejártad már a várost? Ismered mi merre van? - kérdezem tőle, teljesen hétköznapian, még semmi okom rá hogy máshogy viselkedjek vele.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptyHétf. Márc. 23, 2015 7:59 am

Cyrus. Éreztem. Mondjuk jobban örülök neki, mint valami idegennek. Sok mindennel nem értek egyet, amit ő képvisel, de néha megnyugtat a gondolat, hogy ő mellettem van és vigyáz rám. Félreértés ne essék, nem igazán szeretem őt, csak sokkal tartozom neki és hálás vagyok azért, amit értem tett. Hogy befogadott annak ellenére, amilyen voltam és segített uralni a négylábú felem. Egyelőre elvagyok ezzel a kettősséggel, de nagyon félek, hogy egyszer majd felül kell kerekednem ezen és el kell döntenem, hogy vele akarok-e maradni vagy örökre elhagyni. Egyiket sem akarom igazán.
-Nagyjából. - nem üdvözölt, így én sem tettem. Azt mesélte, hogy az ő falkájában kötelező volt meghajolniuk a rangban lentebb lévőknek, de hozzánk ezt a szokást nem hozta át.
-Követtél? - teljesen mindegy már, de azért kíváncsi voltam, hogy a búvóhelytől követett-e idáig, vagy csak meglátott az utcán. Nem fog hazudni, ő nem az a fajta. Inkább őszintén a másik szemébe köp, ha arról van szó. Meg nincs is jelentősége, hiszen azt tesz, amit akar.
Továbbindultam felfelé, közben a férfira pillantottam, hogy követ-e avagy nem.
-És neked mit sikerült kiderítened eddig a másik falkáról? - kérdeztem. Tudtam, hogy Cyrus feltett szándéka kiűzni őket innen, és hogy nekem követnem kell őt ebben, de én azért kíváncsi voltam egy hosszabb ideje összeszokott, jól működő falka rendszerére és tagjaira.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptyCsüt. Ápr. 16, 2015 12:38 am

Run away from me...

Nem vagyok olyan típus aki követi a falkatagokat mindenfelé, noha szeretem tudni hogy mégis merre járnak és miben sántikálnak. Bízom bennük valamilyen szinten de a terveimbe nem nyerhetnek bepillantást. Sheila még egy egészen kicsit, hiszen igényt formáltam rá mint alfa nőstényre, és mellesleg a legerősebb nőstény a csapatunkban. Nem igazán akarom hogy elvesztsem. Kellemetlen lenne ha elmenne mellőlem. Valahogy úgy megszoktam már a jelenlétét hogy nem tudom mi lenne nélküle a falkával, hiszen annak ellenére hogy ő sem egy csupaszív lélek, mégis foglalkozik a falkatagokkal és hogy jó legyen nekünk, ketten vezetjük a közösségünket.
- Remek. Mit derítettél ki a városról és a falkáról? - vizsgáztatom, hiszen amellett hogy falkásat játszunk, némi önállóságot, és életképességet is igyekszem az enyémekbe verni. Hogy hogyan élhetnek túl, amolyan jótékonyság persze, hogy cserébe mellettem maradjanak és támogassanak. Nem azért, mert zsarnok vagyok, hanem mert valóban tisztelnek és félnek tőlem.
- Nem. A városban volt dolgom, elintéztem a birtokvételi szerződéseket - hiszen csodálatos tehetségemnek hála, véletlenül nyertem egy birtokot ruletten, ahogy idejöttünk, minden ingóságával. Nem vagyok a szerencsejátékok híve de használom ha kell a céljaimhoz.
- Elég sok mindent ami azt illeti - lépkedek mellette hogy feljussunk a tetőre, nem állít meg semmi.
- Már tudom a vezérkar nevét és működését, hagyományos falkaberendezkedésük van őrzőkkel, dadákkal meg deltákkal. Nem sok olyan tag van akik komolyabb fenyegetést jelentenek ránk nézve. Viszont a vadász kompánia is felütötte a fejét, azt hiszem javarészt miattuk, rólunk még nem tudnak... - osztom meg vele amit tudok, Legalábbis egy kis morzsáját, hiszen nekem mindig van C D E Z tervem is ha arra van szükség. Stratégia, tervezés és kiszámíthatóság ezeket megtanultam apámtól, és most a magam javára használom őket.

Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptySzomb. Május 30, 2015 10:46 pm

-Még nem sok mindent. - válaszolom első kérdésére, közben pedig haladunk tovább felfelé, a csúcsra. -A várost már kezdem kiismerni, tegnap pedig belefutottam egy nősténybe a másik falkából. - felnézek az alfámra, hogy erre mit reagál, de csak az arcára voltam kíváncsi, beszélni nem hagyom, hanem folytatom. - Ő úgy tudja, hogy egyedül vagyok. Talán idővel a bizalmába tudok férkőzni. - én úgy sejtem, hogy a falkában magasabb rangot foglal el, de ebben nem vagyok biztos, ezért nem is mondom egyelőre Cyrusnak. Tényleg az a tervem, hogy a bizalmát elnyerve információkat tudjak meg a falkájukról, ezzel segítve vezéremet.
Bólintok arra, hogy ma a városban intézkedett. Már tudtam, hogy nyert egy birtokot, már csak az volt kérdés számomra, hogy mikor rendezkedünk be oda.
Kérdezek, s ő válaszol. Nekem nagyra nyílnak a szemeim. -Tudod az alfák nevét? Hát nem lustálkodtál. Az alfanőstényt véletlenül nem Bianca-nak hívják? - kérdezem, hátha bejön. Valamiért úgy érzem, hogy pont ráhibáztam. Néha jól jön a farkasösztön és a női érzék együttes, csodás hatása.
-Vadászok... mindenhol ott vannak. - sóhajtok. Szörnyű népség. Gyilkosoknak mondanak minket, de nekik literekkel több vér tapad a kezükhöz, mint a farkasokéhoz. - Jobb lesz akkor meghúznunk magunkat. - javaslom, bár sejtem, hogy ezt Cyrus is így gondolta.
Közben felérünk a tetőre. Kinyitom az ajtót, az arcomat kellemes, hűvös szellő csapja meg. Jólesően szívok nagyot a friss levegőből. A szemeimmel hunyorgok kicsit, de lassan megszokom az erősebb fényt a sötét lépcsőház után.
-Tervezel még mára valamit? - kérdezem csupán kíváncsiságból.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptyKedd Jún. 02, 2015 12:06 pm


Run away from me...





Nem szokásom futkosni a tagok után, hiszen mindenki visszajön hozzám, máshol nem élhetnének igazán szabadon, a falkák nem befogadóak többnyire, és nálam jobb vezetőt nem találnak. Kegyetlen vagyok, de igazságos is egyben, és nem azért követnek mert erre kényszerítem őket, hanem mert ők akarták így. Megvolt az esélyük hogy elmenjenek, mégsem tették, és nagyra becsülöm őket. Főleg Démont, mivel ő aztán tényleg olyan, aki fájna ha elmenne. Megkedveltem a kölyköt. Bár nem is annyira kölyök, de mégis... Most hogy itt sétálok felfelé a lépcsőkön sheilával, eszembe jut pár kedves emlék.
- Másik nősténybe? Nohát csaknem összefutottál a Coleman falkába - mosolyodok e, mivel az a neve a vezérnek. Szánalmas egy fickó azok után, amennyit hallottam róla, és amennyit kiderítettem. Bár ki tudja, a végén még kiderül hogy nemes ellenfél lehet belőle. Idővel ezt is kiderítem majd. Ahogy felérünk a tetőre, körülnézek, és nekitámaszkodok a párkánynak. A várost nézem, ami innen látszik belőle. Elgondolkodtat, sok minden van itt.
- De Bianca Nazare a neve, és még nincs gyermeke az alfától. Nem úgy, mint az ex nősténynek, Sarahnak, van egy bájos kislánya Lenia - mosolyodom el, hiszen akadt egy beszédes farkas akit be lehetett palizni és mesélt nekem ezt azt, mert úgy vélte komolyak a csatlakozási szándékaim, csak épp bizalmatlan vagyok az eddigi sanyarú sorsom miatt. Na persze. Az embereket olyan könnyű rászedni.
- Holnap berendezkedünk a birtokon, már nálam vannak a kulcsok, másoltattam belőle mindenkinek - teszem hozzá, hiszen eseménydús napom volt, és nem lustálkodtam, kellemes fáradtság ez.
- Mindenhol, de ha jók leszünk, nem fognak ránk figyelni. A helyi falka van a figyelmük központjában, nem mi. Nem tudnak rólunk. Gabrielnek kétfelől kell helytállnia, egyik oldalról jönnek a vadászok, a másikon mi állunk... Oh és Sheila. Tényleg kurvára legyél óvatos, a városban van Scarlet is - szólalok meg megint, hiszen az ismert vadász, több városban is bele futottunk már, de nem balhéztunk. Ismerem már a jellemét, rosszabb egy vadászkopónál is.
- Így lesz. Most nyugi lesz egy kicsit, kivárom mi történik a városban, mielőtt lépnék, lehet hogy a sors megoldja a problémáim nagy részét... - teszem hozzá elmerengve, ahogy a párkányra könyöklök. Kellemes most így, az esti szélben állni. Majdnem békés.


Vissza az elejére Go down
Vendég

Anonymous


Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone EmptyCsüt. Jún. 04, 2015 9:42 am

-Mit gondolsz, érdemes lehet nekem összebarátkoznom az alfanősténnyel? Vagy kockázatos? - kérdezem elgondolkodva ahogyan vezérem mellett én is nekitámaszkodok a párkánynak. Eddig jó ötletnek gondoltam, de most már nem vagyok benne biztos. Úgy értem, ha kiderül, hogy ki vagyok, akkor Biancán keresztül elég gyorsan eljut az információ az alfájukhoz. A rákos sejt is sokkal veszélyesebb a szívben vagy az agyban, mint mondjuk egy olyan szervben, ami nélkül még lehet élni. Talán ezt a kutakodást másokra kellene hagynom és inkább azzal foglalkoznom, hogyan uraljam még jobban az erőm. Még mindig fel-felvillan a szemem váratlan helyzetekben. Elég csak meglepődnöm, vagy megijednem. Mint egy kölyök...
További mondandóit csak hallgatom és közben egy kicsit elgondolkodok. Most olyanok vagyunk, mint egy elhidegült pár, akik képesek normálisan viselkedni egymással, mert a közös gyerekük miatt így kell tenniük. Furcsán érzem magam így. Én félek tőle, ő pedig valamelyest erőszakkal tart maga mellett. Passzív agressziója mellett néha szereti fizikailag is megmutatni, hogy ő itt az úr és én állom és állom, mert belül úgy érzem, hogy tartozom neki ezzel és ha ő azt akarja, hogy a nősténye legyek, akkor annak kell lennem.
Most mégis olyanok vagyunk, mint két munkatárs, akiknek normálisan együtt kell dolgozniuk, pedig valami van köztük. Szörnyűség vagy szép dolgok kötik őket össze, az mindegy, de munkaidőben mindezt el kell rejteniük. Furcsa és lehangoló.
Ezra nevének említésére török ki csak a gondolatmenetemből. -Rendben. - csak ennyit mondok és egy pillanatra az alfára nézek, de el is húzom a tekintetem a városra, mielőtt ő is rám nézne.
Úgy érzem előbb vagy utóbb kitörök ebből a félelemből és minden meg fog változni. Jó irányba vagy inkább rossz irányba, azt még én sem tudom, de ez nem tarthat örökké.
-Miért engem választottál? - kérdem, mintha meg sem hallottam volna az utolsó szavait. Nem nézek rá. Kicsit tartok tőle, hogy nem fog tetszeni neki ez a kérdésem, hiszen ez egy leheletnyit úgy hangzott, mintha kétségbe vonnám, hogy a döntése jó volt-e, de tényleg érdekel a válasza. Van még nőstény a falkában és van, amelyik jobb nálam. Csak reménykedek, hogy nem hergelődik fel, de most már úgy is mindegy.
-Úgy értem... ott van például Flora. Szép is és jól bánik a farkasával is... -szépítenék, de inkább félbehagyom. Jobb, ha nem rontom a helyzetem hülye szövegeléssel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Sheila & Cyrus - Never alone Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sheila & Cyrus - Never alone   Sheila & Cyrus - Never alone Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sheila & Cyrus - Never alone

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sheila Holmes
» Sheila & Bianca
» Cyrus Magnus Blade
» Hogyan járjunk tilosban? - Daliah & Cyrus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: Temető :: Játékok-