KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Story time - Sarah és Rafe Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Story time - Sarah és Rafe Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Story time - Sarah és Rafe Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Story time - Sarah és Rafe Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Story time - Sarah és Rafe Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Story time - Sarah és Rafe Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Story time - Sarah és Rafe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyKedd Jan. 13, 2015 6:00 am

Seven days to the wolves

Azt hiszem jobban tehetem fel a kérdést, hogy mégis jó francot keresek én itt? A belváros egyik kedves hangulatú kávézójában üldögélek egy elegáns és kényelmes kanapén, miközben várom hogy a falka egy másik tagja megérkezzen, aki nem más mint Sarah, az a nő, aki a bátyám előző nősténye volt és aki teljesítette a kötelességét hűséggel. És lecserélte. Az idiótája! Szóval nem mondom, eléggé meglepett, mikor felhívott azzal hogy találkoznunk kellene, de mivel kíváncsi természet vagyok, nem utasítottam el, és ő választotta ezt a semleges helyet, mert közel van a munkahelyéhez és hamar ideér. Én nem bánom, ráérek tulajdonképpen, a bajkeverés megvár. Egy latte-t kérek ki magamnak amíg várakozom, de lassan itt kell lennie. Igaz még van öt perc a megbeszélt határidőig, és szeretem ha valaki pontos. Sőt, jobban mondva elvárom hogy mindenki az legyen ha én is az vagyok, ezen évszázadokig tudnánk marakodni Gabriellel, mert ő rendszerint mindig elkésik, ezért nem megyek vele sehová, mert még mielőtt bármit is mondana felidegesít ezzel. Aztán lassan megérzem hogy közeledik, és ahogy helyet foglal velem szemben ráemelem a pillantásom.
- Sarah... - üdvözlöm a magam kedves nőknek fenntartott szép mosolyommal és kicsit előrehajolok ahogy a kávémért nyúlok.
- Nem mondom meglehetősen kíváncsivá tettél... - hiszen mit akarhatna tőlem a bátyám előző nője? Az én nőm biztos nem akar lenni, hiszen ki akarna?

Vissza az elejére Go down
Sarah Mitchell

Sarah Mitchell
Hsz szám : 19
Kor : 43


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyKedd Jan. 13, 2015 6:59 am

Rafe & Sarah

N em gondoltam én át ezt elég alaposan. Nyíl egyenesen hasít belém a gondolat, ahogy belépek a kávézóba, kipécézem az aktuális bajkeverőt. Túl hirtelen szántam rá magam a lépésre. Igazából, csak felderenget bennem egy ötlet részlete és máris nyúltam a telefon után, most pedig… hát most itt vagyok. Le is ülök vele szemben, és csak sejtem, hogy köszöntem, mert ez amolyan automatikus reakció, ha találkozok valakivel, de igazából teljesen máshol jár a fejem. Basszus, öregségemre veszek meg?! Azt hiszem, abból, hogy itt vagyok, már Rafael számára is világos mennyire kétségbe vagyok esve. Ez már kapirgálja az önérzetemet, de még nem rúgja fel a falakat.
Összekulcsolt kezeimet az asztalra fektetem, és kissé előre dőlök, hogy jobban megnézzem magamnak a hímet. Annyira másak… abszurd módon mégis annyira hasonlítanak egymásra. Látszik a vonásaikon.
- … ámbár téged nagyon nehéz ebbe az állapotba hozni. – egészítem ki a mondatát. Nem is a szarkasztikus, inkább a pimaszabb stílusomban, amit csak nagyon kevesen ismernek belőlem.
Mindenek előtt az érdekel, hogy ő és a bátyja hányadán állnak egymással, de ugye erre nem kérdezhetek rá előjáték nélkül. Bevallom, egyáltalán nem ismerem az ő személyét, ezért most még csak puhatolózok. Rászántam magam egy lépésre, kicsit elhamarkodottan mozdultam ez való igaz, de ettől a ponttól kezdve nagyon okosan kell beszélnem, és igyekszem ehhez tartani magam.
- Úgy hírlik, te vagy a falka másik szégyenfoltja, szóval arra gondoltam, miért ne töltsünk el több időt együtt. Lenia kiugrana a bőréből, ha ezt tudná. Hiányzol neki.
Nem tudom miért, a lányom egyszerűen rajong a nagybátyjáért, habár arra nem tenném a nyakamat, hogy az érzés kölcsönös is. Hogy mi köze ennek a témához? Az ég világon semmi, de ugye nem ugorhatunk egyből a mély vízbe.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyHétf. Jan. 26, 2015 4:08 am

Seven days to the wolves

Semmi kedvem itt lenni, egy emberi kávézó, persze jó kis hely de nem nekem való és engem itt kb elképzelni sem lehetne. Bár a kiszolgálásra mondjuk nem lehet panaszom, a felszolgáló bögyös kis bige alaposan csekkolom is az alakját, amíg Sarah ide nem ér. Rejtély ez az egész hogy mit akar tőlem, hiszen azelőtt alig beszéltünk csak amikor muszáj volt, vagy a falka megkövetelte. Amikor Gabe elment és bétaként hagyott hátra. A stílusom lehet nem a legjobb, de nem is volt semmi baj, kézben tartottam a dolgokat ezt kénytelen volt elismerni Gabriel bátyám is.
Bele kortyolok a lattéba ahogy végül befut a nő akire vártam. Csinos el kell ismernem, nem igazán hagyott nyomot rajta hogy időközben szült egy gyereket is. Előre hajolok kissé hogy jobban halljam mit mond - persze ezt hátradőlve is megtehetném - de a végén még szemet szúrna valakinek, akinek nem kéne. Sok a vadász mostanában erre felé.
- Való igaz nehéz felkelteni a kíváncsiságom, így hát... - hagyom nyitva a mondatot hogy kifejezze miért is akart velem annyira találkozni hogy még az ágyból is kivert a cél érdekében. Mert hogy ma rohadtul aludni akartam, de életbevágó dolgokra hivatkozva keresztbe vágta ezt a tervemet. A kijelentésére kicsit megrezzen az arcom.
- Én nem ezt a szót használnám, hacsak nem nyílt sértésként akarnám használni - figyelmeztetem hogy nem tűröm az ócsárlást, tőle sem. Akkor sem ha hét évig alfanőstény volt.
- Több időt? És minek okán? - azt leszámítva hogy Gabrielt megütné a guta ha látná hogy mi ketten együtt lógunk, bár az utolsó kijelentése nem igazán vonz. Lenia... aranyos kislány de... kicsi. És gyerek. Én meg nem éppen az a minta nagybácsi vagyok akinek lennem kéne.
- El sem tudom képzelni hogy miért hiányolhat... - ezt tényleg nem tudom, tanácstalan vagyok. De talán... Gabenek fontos a kislány és ha... hm, ez egészen aljasul hangzik, de mégis olyan jól.

Vissza az elejére Go down
Sarah Mitchell

Sarah Mitchell
Hsz szám : 19
Kor : 43


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyHétf. Jan. 26, 2015 6:06 am


-Ne légy ennyire önérzetes Rafael. – oldalt döntöm a fejem, úgy gondolkodok mi rosszat mondtam. Mivel nyíltan sértegetni nem állt szándékomban, és látom, hogy nem tetszik neki a szó csengése, inkább korrigálok. – Legyünk akkor fekete bárányok, ha az úgy jobban tetszik. – Ez úttal remélem, nem kerüli el a figyelmét a többes szám, mert bizony egy kategóriába sorolom kettőnket. Az ikrek is ide kerülhetnek idővel, de ők még túl fiatalok és túl aranyosak ehhez a címhez. Visszatérve… azt hiszem, jobb ha egyenes leszek Rafaellel.
- Annak okán, hogy szeretsz borsot törni a bátyád orra alá, és talán… TALÁN tehetnénk ezt együtt is. – figyelem a reakcióját. Nem számítok harsonákra és kitörő lelkesedésre, hiszen alig ismerjük egymást, és megértem, ha óvatosságra inti az egyszer-volt státuszom, de… nagy reményeket fűztem ehhez a találkozóhoz. Lehet, hogy elkapkodtam? Jobban tettem volna, ha körbetáncolom a témát, hogy magától jöjjön rá? Látom rajta, hogy szívesebben lenne akárhol máshol, szóval talán mégis többre megyek a nyílt beszéddel. – És itt jön a képbe az unokahúgod. Nem akarom, hogy elveszítse az apját, amikor az a másik majd fiút szül neki. Tudod, hogy vannak az alfák az örökösökkel… - szerintem, második fiúként pontosan tudja mire gondolok. – Visszatérve… nem baj, ha nem vagy minta nagybácsi és mindenkire ilyen szúrós szemmel nézel, attól még gyerek- mágnes vagy. Szeretnek és kész, fogadd el. – mosolygok rá mézédesen. Láttam milyen tekintettel nézett az előbb, amikor felhoztam Leniát, ezért fejtettem ki bővebben is. Ha nem rajong a lányomért, ne tegye, de legyen benne annyi tisztesség, hogy legalább megpróbálja leplezni, hogyan érez a saját vérrokona iránt. Ezentúl óvatosabbnak kéne lennem?
Nem, ahogy megfogalmazódik bennem a gondolat, már el is hessegetem. Lehet, hogy nem szereti a lányomat, de bántani nem bántaná, igaz? IGAZ?!
- Szóval dióhéjban ennyi a felvezető kör. Eddig hogy tetszik?

Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyCsüt. Feb. 19, 2015 2:36 am

Seven days to the wolves

- Miért ne legyek? Attól még hogy nem vagyok egy minta farkas, még szégyenfolt sem vagyok - morranok fel, nem tetszik a szó csengése, a fekete bárányok már jobban, és ezt korrigálja is. Jól teszi, nem vagyok valami kiegyensúlyozott alkat, és képes lennék itt hagyni, még mielőtt kinyögné hogy mit is akar tőlem egyáltalán. Előrehajolva kevergetem meg a kávém, és biccentek nyilvánvaló kijelentésére miszerint szeretek borsot törni Gabriel orra alá, ez már csak így van.
- Az biztos hogy Gabriel a háta közepére kíván néha, de ez van, ezzel kel együttélni. Együtt? Mit tehetnénk mi együtt? - kérdezek rá nyíltan, hiszen akadnak ám kreatív ötleteim, de nem hinném hogy Sarah bármelyikre is vevő lenne most hogy így előállt ezzel. Persze megértem az indíttatásait, szült egy gyereket annak gyökérfejűnek, az meg lecserélte a hét éves ciklus után. Hát csak gratulálni tudok az én fafejű bátyámnak. Aztán folytatja, unottan hallgatom pedig ez máris jobban kezd érdekelni ahogy az utódlásra kerül a szó, és ciccegek egyet hogy nagyon is jól tudom hogy van ez a dolog. Nekem nem kell bemutatni.
- Fogalmam sincs mit szeret bennem az a kis kerti törpe - mosolyodom el végül, mert nem utálom annyira a kölyköket, de nem is szeretem őket különösebben. Valahogy távol áll tőlem ez gyereknevelősdi, de ha Gabriel lánya engem jobban szeretne mint a tulajdon apját... Hát az valószínűleg csapás lenne neki.
- Nem is hangzik rosszul. De mit vársz tőlem mit csináljak? Töltsek időt Leniával? Legyek a bátyám szeme előtt az ő lányával? - kérdezek tovább, mert maga az ötlet tetszik, és egek még egy gyereket is a nyakamba veszek a cél érdekében.

Vissza az elejére Go down
Sarah Mitchell

Sarah Mitchell
Hsz szám : 19
Kor : 43


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptySzomb. Márc. 07, 2015 2:29 am


-Ne! – csattanok. Kicsit hangosabban, mint akartam. – Félreértesz, Leniát ki akarom hagyni ebből. Ez az ötlet meg… - összehúzom a szemöldökömet, ahogy jobban belegondolok. - … jóóóó, tetszik. Ha se neked se Leniának nincs kifogása ellene, de persze eredetileg nem erre gondoltam. – Na jó, ez így nem lesz jó. Talán célszerűbb a lényegre térni lassan. – Még most szeretném leszögezni, hogy eszem ágában sincs kísérletet tenni Gabriel hatalmának aláásására, vagy elárulni őt. Ő az alfám és a lányom apja, ezért tisztelem és becsülőm őt. De elsősorban anya vagyok, és a lányom érdekeit kell szem előtt tartanom. Az akarom elérni, hogy Gabriel ne arra a családra fókuszáljon, ami nincs, hanem arra ami van neki. Ez minden. – Mindvégig ráfüggesztettem a tekintetemet, egyszer se néztem félre, vagy pislogtam, szóval megtettem minden olyasmit, ami igazolja, hogy vérkomolyan beszélek. – Igazából azt akartam kérdezni, hogy Biancáról mi a véleményed. Mi lenne, ha esetleg … nem is tudom… ha vele töltenél el több időt?
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyHétf. Márc. 16, 2015 3:07 am

Seven days to the wolves


Felhúzom a szemöldököm ezek a kifakadáson, annyira hirtelen jövő, inkább csak amolyan anyai ösztön szerintem, mintsem valódi rosszallás és ellenkezés, ezt be is bizonyítja a következő kijelentésével miszerint mégsem olyan rossz az ötlet. Elmosolyodom, ez egészen kezd tetszeni hogy Lenia inkább a mi köreinkben mozogjon, mintsem Gabriel példáját kövesse. Igen, egészen tetszik.
- Szerintem ismered annyira a kis törpét hogy nem lesz kifogása ellene, valamiért ahogy te is mondtad szeret velem lenni, de fel nem foghatom miért - sóhajtom, és előre a fejemet fogom, hogy mit kezdjek én egy kicsi lánnyal, bár egészen sok és kreatív ötlet eszembe jut. Melyik gyerek ne szeretne utazni? Greg meg szívesen elviszi szerintem pár körre.
- Tudom. Ahhoz te túl becsületes vagy. Ne vedd magadra, nem rosszból mondtam csak ismerlek már egy kicsit. Végül is hét évig a bátyám mellett voltál... - legyintek, nem számítok ettől sokra, de ez a bosszantás lehetősége valahogy tetszik és mindent elkövetek hogy borsot törjek az orra alá ahol csak lehet. Nem sajnálom rá az időt és energiát. Igazából azt hiszem megértem az indokait, egyedülállóként van egy kicsi lánya aki mindennél fontosabb neki és végül is, nekem meg az unokahúgom. Azt hiszem. Vagy kereszt lányom, vagy a halál se tudja mim, de szerintem jól el fogunk szórakozni.
- Hm, nem olyan rossz nő. Tulajdonképpen egészen semleges, eddig nem volt igazán dolgom vele, de majd megpróbálok némiképp közelebb jutni hozzá. A végén Gabe még megvádolna hogy el akarom szedni tőle... - sok lány sírna ha megállapodnék végre, de ez a veszély nem fenyeget.

Vissza az elejére Go down
Sarah Mitchell

Sarah Mitchell
Hsz szám : 19
Kor : 43


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyHétf. Ápr. 20, 2015 3:32 am


Azt mondja, hogy becsületes vagyok, mégis, mintha rosszallást hallanék ki a hangjából. A fejemet csóválom és a lattémre vigyorgok mire befejezi. – Hogy csinálod, hogy a Te szádból még az elismerés is káromkodásnak hangzik?
De tényleg. A „becsületes” szinonimája most a „hulla merev” és a „vaskalapos” lehet, a „7 élvet voltál a bátyámmal” pedig az „idióta”-t sugallja. Őszintén? Még ha így is van, engem nem bánt. Hosszú idő után ez az első alkalom, hogy valaki az enyéim közül még ilyen apróságra is méltat, és (írjuk ezt annak a számlájára, hogy az anyaság teljesen átformált, de igazából) a hála az az érzelem ami most a legközelebb áll hozzám. Hála a két másodperc figyelemért, és azért is mert a megállapítása (mögöttes tartalom ide, vagy oda), helyt áll. Szóval igen, vigyorgok.  Előbb csak a lattémre, aztán röviden Rafe-re is.
- Ugyan már, nem a középkorban vagyunk. Nem gondolnám, hogy nyílt párbajra hívna, ha megkörnyékeznéd a nőjét, hiszen ahhoz előbb el kell fogadni a tényt, hogy rajta kívül más is lehet erőpozícióban. – legyintek az arcom előtt, de csak úgy, ahogy egy szemtelen legyet hesseget el az ember. A gesztus nem Gabrielnek szól, noha róla beszéltem. Ez inkább önkénytelen reakció arra, amikor megkörnyékez a gondolat, hogy igen, Bianca még a csinosságban is lekörözött. Nem vagyok naiv, de egészséges versengés bennem is él. Csakhogy a genetikával hiába veszem fel a kesztyűt, mert a végén úgy kiüt, hogy még laposabb lesz az amúgy is túl pisze orrom. – Mellesleg, ha jól értesültem,  ennél súlyosabb vádakkal is illetett már a közelmúltban. – tekintettel a témára, itt egészen suttogóra fogom a hangom. – A szerelemféltés messze nem olyan durva, mint a gyilkosság vádja, ha engem kérdezel. – Nem kérdezett, szóval (tekintve a habitusát) számítok arra, hogy hamarosan nagy fejmosásnak leszek kis gazdája. Pedig távol álljon tőlem, hogy beleüssem az orromat abba a dologba is, de ha be is támad miatta, én nem fogok mentegetőzni.  Jobb a Colemaneket engedni kiadni magukból, ami a lelküket nyomja, aztán hagyni őket tiszta fejjel átgondolni a tapasztaltakat.
Éljen a rutin, meg a szokás hatalma!
Lényeg, a lényeg, nem fűzöm tovább a szót. Neki kell meghoznia a döntést – remélem, hogy már most megteszi-, és jobb ha addig hallgatok. Sose tudni a Colemaneknél, hogy mi a „pont elég”, és mennyi a „túl sok”.
Vissza az elejére Go down
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe EmptyKedd Jún. 02, 2015 4:58 am

Seven days to the wolves


Érdekes helyzet ez, én meg az előző alfa nőstény egy helyen, és békésen beszélgetünk, méghozzá a bátyámról, akit hellyel közzel utálok is. Van egy olyan kisugárzása ami mindig megmozdít bennem valamit. Ami miatt utálom.
- Fogalmam sincs, nyilván valami különleges tehetségem van hozzá hogy máshogy hallatszódjon, mint ahogy mondom - mosolyodom el, hiszen tényleg becsületesnek tartom a nőt, sokkalta inkább az mint én. Lássuk be, hogy engem ezzel nem lehetne megvádolni, mert minden más vagyok inkább. Igazából kicsit becsülöm, amiért 7 évet lehúzott amellett a tökkelütött idióta mellett, és még gyereket is szült neki a kis cuki Leniát, aki valami elképzelhetetlen oknál fogva még kedvel is engem. Egész aranyos kis vakarcs, annak ellenére hogy a bátyám csinálta.
- Tudom hogy nem ott vagyunk, és végül is Bianca is egészen mutatós. Bár őszintén szólva szerintem melletted normálisabb volt Gabriel - már majdnem nyílt bók a nőnek, de ez az igazság, erre gondolok. Ezt a falka szabályt nem értem, minek kellene neki új asszony. Végül is olyan esetekben oké ha nem lehet gyereke, de Sarahnak van.
- Voltak súlyosabbak igen. A féltékenység nem volt eddig a listán de ki tudja még mi fog szerepelni - válaszolok és enyhén összevonom a szemöldököm ahogy folytatja. Nohát, hát csak nem nyomon követi a munkásságom? Ezt a megható pillanatot.
- Nohát, csak nem követed hogy mikkel vádolnak? - azt nem teszem hozzá hogy jogtalanul hiszen sokszor helytálló is, hiszen tény hogy sokakat tüntettem már el, legtöbbször a falka érdekében, ritkán önös szándékból.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Story time - Sarah és Rafe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Story time - Sarah és Rafe   Story time - Sarah és Rafe Empty

Vissza az elejére Go down
 

Story time - Sarah és Rafe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sarah & Kaya
» Gabriel && Sarah
» Sarah Mitchell
» American Horror Story
» Rafe & Lenia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• BUKAREST :: Belváros :: Café & Latte-