KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Sarah Mitchell Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Sarah Mitchell Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Sarah Mitchell Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Sarah Mitchell Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Sarah Mitchell Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Sarah Mitchell Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Sarah Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sarah Mitchell

Sarah Mitchell
Hsz szám : 19
Kor : 43


Sarah Mitchell Empty
TémanyitásTárgy: Sarah Mitchell   Sarah Mitchell EmptyVas. Jan. 11, 2015 8:35 am



Sarah Mitchell







Adatok
♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1981. január 10.

♦Kor♦
34

♦Foglalkozás♦
vállalkozó/üzletvezető

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Delta, ex- alfanőstény

♦Play by♦
 Keira Knightley

Külső és belső

A farkas: Szürke, rajzos. A szeme halványbarna. Pikkre hasonlító sötét folt van a mellkasán.
A nő: Mindig is visszafogott eleganciával öltözködtem, kevés ékszert viselek, és semmi sminket. Sok időt töltök edzőteremben, és rendszeresen kickboxolok, így inkább izmos vagyok ott, ahol a szép lányok inkább finoman domborúak.
Jellem Attól függően változó, hogy kivel beszélek. Az üzletemben kedves vagyok, nyílt, barátságos, ellenben a falkában sokkal visszafogottabb, csendesebb mivel úgy neveltek, hogy ne fecsegjek sokat, és jobb ha inkább a háttérben maradok. Magánszemélyként könnyen ismerkedek, de nyílt, néha nyers modorom miatt nem sokan kedvelnek úgy igazán. Ha tehetem, őszinte vagyok, mert én is ezt várom el másoktól, akkor is, ha nem fog tetszeni amit hallok. Önérzetes vagyok, ami annyit tesz, hogy hamar a lelkemre veszek mindent, bár a vélt-valós sérelmek gyorsan leperegnek rólam. Szeretem a társaságot, de szívesebben hallgatok, ha nem kérdeznek, pedig véleményem mindig van. Ha nagyon kikívánkozik a kritika, akkor azt négy szem közt fogom elmondani, nem a többiek előtt.
Hamar kiismerem az embereket, és gyorsan fel tudom mérni a helyzetet. Könnyen feltalálom magam. Az őszinte szeretet csakis a lányom iránt tudom kimutatni, mindenki mástól tartózkodok. Ez is a neveltetésem hordaléka. Édesapám szerint az érzelgősök gyengék. Hiába nem osztom a véleményét, ez nálam már beidegződés.

Előtörténet


Kislányként máshogyan képzeled az életet. Bárányfelhőkről álmodsz, eszeveszett szerelemről, arról, hogy férjhez mész, gyerekeket szülsz, együtt felnevelitek őket, lesznek unokáid, és mindeközben olyan boldog leszel, hogy azt elmondani nem lehet. Aztán egy szép napon felnősz, és rájössz, hogy téged nagyon csúnyán átb*sztak.

Az apám a korábbi alfa egyik bétája volt. Sose titkolta, hogy fiút szeretett volna, aki majd átveszi a hatalmat az alfától, de hiába próbálkoztak, én mindig egyke maradtam. Amikor ebbe az apám is beletörődött úgy döntött, hogy azzal gazdálkodik, amije van: attól kezdve arra neveltek, hogy az alfa nősténye legyek. Igazából nem volt ellenemre, hogy így történjen, hiszen az egy nagyon felelősségteljes és odaadó poszt a falkában. Olyan ami számít, ami igazán fontos. Szóval a leánykorom nagy része tanításokkal telt. Az édesanyám fontosnak tartotta az alapműveltség feletti tudást, és szorgalmazta, hogy zenét valamint táncot tanuljak, míg apám az erőlétet értékelte, mert szerinte az alfa nőstényének fizikailag is példaértékű kell legyen. Ezért az ő  kérésére kickbox órákra jártam és rengeteget mozogtam. Aztán egyszer eljött az én időm, amikor valóra vált az álmom… És amikor rájöttem, hogy semmi se olyan, amilyennek megálmodtam.

Tudod, mindig úgy képzeltem a szerelmet, mint valami betegséget, például a bárányhimlőt, amin előbb utóbb át kell esni, mert idősebb korban már veszélyes. Keményen próbáltam, tényleg, de… nem volt több gyermeki lelkesedésnél az, amit az új alfám iránt tápláltam. Aztán hamarosan az is alább hagyott, és többé már kislányos izgatottságot se éreztem az alfám iránt. Kedveltem, mint embert, tiszteltem, mint a vezéremet, szerettem, mint a lányom apját, csak eztán kizárólag a kislányom iránt tudtam igazi, önzetlen szeretet érezni. Persze az apámnak ez se volt elég. Minden alkalmat megragadott, hogy felelősségre vonjon, amiért nem fiút szültem, az alfák új generációját. Szerinte Gabriel nem választott volna másik nőstényt, ha megadom neki a trónörököst. Tudtam, hogy igaza van, de ahogy a szüleimnek, úgy nekem se jött össze többé a gyermekáldás. Lelkifurdalásom volt, mert az én életem Leniával teljes lett, így más elvárásnak már nem csak hogy nem tudtam, de már nem is akartam megfelelni. Teljesen elteltem a lányommal, ő nekem a nap az égen, a fényesen ragyogó telihold, a világom kezdete és vége. Igazából miatta fáj annyira, hogy Gabriel lecserélt. Hogyan magyarázod el egy gyermeknek, hogy Anyu és Apu azért nincs együtt, mert az a szokás járja nálunk, hogy az alfa hét évente cseréli a társát? Erre nincs egyszerű magyarázat, és amikor erre gondolok, egy kis ideig nagyon tudom utálni az alfámat. Nem magam miatt, hanem Lenáért. Tudom, hogy emiatt van az enyhe viselkedészavara, a hiperaktivitás, a most még ártatlan csínytevései. Egy gyereknek két szülője van. Nem külön-külön, hanem együtt.

Néha, amikor nagyon elural a világgyűlölő hangulat, és rá se tudok nézni se az alfára vagy az új nőstényére, olyankor elviszem magammal Leniát a belvárosi lakásomba, és ott töltünk pár napot kettesben. Elsimulnak az idegeim, ha vele vagyok, és szerintem ő is sokkal nyugodtabb, ha nincs körülötte akkora nyüzsgés.

Miután lecseréltek, én is csupán egy delta lettem a többi közül, a szüleim pedig levegőnek néztek (és teszik ezt azóta is) amiért elbuktam, tehát muszáj volt kezdeni valamit magammal, máskülönben becsavarodok. Az egyik delta lány adta az ötletet, hogy hobbiboltot nyissak, ha már nem tudom eldönteni mire akarok úgymond „szakosodni”. Az iskoláim szerint fogorvosi asszisztens vagyok, de a szakmában semmiképp nem akartam elhelyezkedni. Mellesleg valami jövedelmezőt kellett választanom, mert a szüleim támogatására nem számíthattam többé, és a falkán se élősködhettem. Nem mintha a büszkeségem engedte volna. Amúgy meg nagyobb biztonságban érzem magam a tudattól, hogy egyedül is el tudnám tartani a lányomat. Anya vagyok. Számomra ez a legfontosabb.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Sarah Mitchell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sarah Mitchell   Sarah Mitchell EmptyVas. Jan. 11, 2015 9:07 am

Kedves Sarah!

Sajnálattal hallom hogy le lettél cserélve pedig határozottan szimpi vagy, de remélem azért a lányodban örömödet leled majd.

Nem is húzom az időt, elfogadlak!
Vissza az elejére Go down
 

Sarah Mitchell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sarah & Kaya
» Gabriel && Sarah
» Story time - Sarah és Rafe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-