KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Kaya Ardeleanu Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Kaya Ardeleanu Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Kaya Ardeleanu Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Kaya Ardeleanu Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Kaya Ardeleanu Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Kaya Ardeleanu Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Kaya Ardeleanu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kaya Ardeleanu

Kaya Ardeleanu
Hsz szám : 10
Kor : 29


Kaya Ardeleanu Empty
TémanyitásTárgy: Kaya Ardeleanu   Kaya Ardeleanu EmptySzer. Jan. 07, 2015 9:16 am



Kaya Ardeleanu







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1994. 06. 05.

♦Kor♦
20

♦Foglalkozás♦
egyetemista és pultos

♦Csoport♦
ember

♦Rang♦
nincs

♦Play by♦
Holland Roden

Külső és belső

Külső:
- átlagos: lányok között átlagos magasságúnak és testalkatúnak számítok, bár anyukám génjeinek "köszönhetően" sohasem leszek túl vékony, de talán jobb is ez így
- vöröske: hajam színe eredetileg is vörös, bizony, jól olvastad. Tudom, rengeteg ember van, aki csak festett én viszont azon kevesek táborát erősítem, akik az eredeti kategóriába tartoznak. A vörös egyébként a kedvenc színem, nagyon szeretem, így néha a cipőimen és ruháimon, de leggyakrabban a rúzsaimon is visszaköszön. Vagy inkább köszönt, míg volt pénze a családomnak.
- nőies: mindig is lányos lány voltam, tehát előnyt élveznek nálam a szoknyák, magas sarkú cipők és az ékszerek a sportcipőknél, nadrágoknál és persze a melegítő együtteseknél.

Belső:
- optimista: naivan hiszek abban, hogy a világ még mindig egy szép hely és ahol igen is történhetnek jó dolgok. A család örök optimistája vagyok és biztos vagyok abban, hogy nálunk is minden rendbe jön, hiába csődölt be apám cége.
- beszédes: a nap 90%-ában beszélek és ez nem vicc. A helyzet az, hogy nem tudom megtartani magamnak a gondolataimat, így azt megosztom azzal, aki éppen a közelembe kerül. Ha pedig egyszer csönd mögé rejtőzöm, akkor valami nagy probléma lehet velem.
- irányításmániás: szeretem tudni, hogy mit és mikor fogok csinálni. Különösen rosszul viselem, hogyha kicsúszik a kezeim közül az irányítás, bár ezt az utóbbi időben jócskán megtapasztalhattam. De igyekszem visszanyerni a régi formámat.
- makacs: ha kitűzök magam elé egy célt, akkor ember legyen a talpán az, aki megállít abban, hogy el is érjem azt. Mindig is céltudatos voltam, motivált és most is csak egyetlen dologért küzdök: hogy mihamarabb elhagyhassam ezt a porfészket...

Előtörténet


Kezdjük az egészet azzal, hogy én alapvetően egy gazdag családba születtem. Sohasem kellett semmit sem nélkülöznünk, bár hozzátartozik a tényekhez az is, hogy a dadámat jobban ismertem, mint vér szerinti szüleimet. Ám engem ez sem zavart. Kislányként még elvarázsolt a sok gyönyörű játék és ruha, amit anyukám vett nekem. Azonban ahogy nőni kezdtem, egyre inkább éreztem, hogy hiányzik valami. Időbe telt mire rájöttem, hogy nem vágytam másra, mint átlagos, hétköznapi szülőkre. Egy apára, aki folyton aggódik, hogy vajon ezúttal melyik fiú fejét csavarta el egy szem kislánya. Egy anyára, akivel elmehettem vásárolni, s akinek vállán kisírhattam volna a problémáimat. Helyettük ott volt Kate, az angol hölgy, aki felnevelt és aki megmutatta, hiába a világ összes pénze, hogyha a lelkem üres. Sokáig nem értettem mit is akart ez jelenteni. Az apám egy étterem tulajdonosa volt, míg anyám neves pszichiáter. Szabályosan úsztunk a pénzben, ha bármi felkeltette az érdeklődésemet, megvettem. Sose kellett azon gondolkoznom, hogy vajon elég pénz van-e nálam, hogy futja-e majd alapvető élelmiszerekre. De szerintem ezért nem is hibáztathatnak engem. Én már ebbe az életbe születtem, ilyennek neveltek. Ezt a nagy felhajtást pedig egészen addig élveztem is, míg valaki be nem mártotta az apámat, hogy sikkasztott és meglopott más embereket. Attól a pillanattól kezdve egyenes út vezetett a süllyesztőbe...
Apa börtönbe került, anyát nem alkalmazták a férje megromlott hírnevére vonatkozóan, sőt, ha már csak a nevünket meghallották, becsapták az orrunk előtt az ajtót. Egy pillanat alatt nincstelenekké váltunk. Az utolsó fillérjeinket egy olcsó motelszobára költöttük, hogy legyen hol aludnunk és megmosakodnunk, mielőtt kitaláljuk, hogyan tovább. Aztán egy szép napon Kate felbukkant azt ajtónkban. Befogadott minket az otthonába és családtagként bánt velünk. Biztatott, hogy ne adjam fel az álmaimat, mert hitt abban, hogy különleges vagyok, hogy csodákat hozhatok létre. Hazudnék, ha azt mondanám, nem volt jó ezeket hallani. Igazából félek attól, hogy a családunk pénz nélkül egyszerűen megszűnik létezni. Attól, hogy én megszűnök létezni, hiszen a régi barátaim már felém sem néznek.
Hónapokkal ezelőtt még másból sem állt a napunk, mint iskola után beülni a kedvenc kávézónkba vagy elmenni egy bevásárlókörútra. Ma viszont... semmi. Olyan egyedül vagyok, akárcsak a kisujjam. Tudom, ez igazán kislányosan hangzik, de rettentően utálom ezt a helyzetet. Olyan, mintha a pénzzel együtt önmagamat is elveszítettem volna. Hétvégén fizetős egyetemre járok, hét közben meg robotolok egy kávézóban a minimálbérért. Közben pedig arról álmodozom, hogy egy nap lesz arra pénzem, hogy felüljek a repülőre és elmenjek innen jó messzire. S talán, de tényleg csak talán, ha nagyon nagy szerencsém lesz, egyszer még a szőke hercegem is rám talál. Bár valószínűleg a repülőjegy ára hamarabb összejön, mint a királyfi... Addig viszont főzöm a különféle kávékat és kiszolgálom a vendéglőbe betérőket, akik ha van egy kis mázlim, nem ismerik fel, hogy kinek a lánya vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Kaya Ardeleanu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaya Ardeleanu   Kaya Ardeleanu EmptySzer. Jan. 14, 2015 8:16 am

Kaya Kedves, el sem tudom mondani mennyire örülök hogy még egy emberbe futottam. Te vagy a harmadik ember karakter az oldalon Smile

Az ET-d nagyon tetszett, remekül bemutattad hogy nem minden a pénz körül forog és elit körökben mennyit ér a barátság. Innen remélem már csak felfelé visz az utad...

Elfogadva!

u.i.: Egy cappuchino lesz még!
Vissza az elejére Go down
 

Kaya Ardeleanu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sarah & Kaya
» Phoenix & Kaya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-