KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Rafe Coleman - soon Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Rafe Coleman - soon Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Rafe Coleman - soon Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Rafe Coleman - soon Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Rafe Coleman - soon Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Rafe Coleman - soon Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Rafe Coleman - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rafe Coleman

Rafe Coleman
Hsz szám : 35


Rafe Coleman - soon Empty
TémanyitásTárgy: Rafe Coleman - soon   Rafe Coleman - soon EmptyKedd Dec. 30, 2014 11:58 am



Rafael Coleman







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1989. feb 6.

♦Kor♦
25

♦Foglalkozás♦
Üzletvezető

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Béta

Külső és belső

Jellem:
Nem éppen az átlagosságomról vagyok híres oké? Ahol balhé van, biztos lehetsz benne hogy ott vagyok valahol, hacsak éppen nem miattam robban ki. Elég nagy szám van, de valljuk be, megtehetem, hiszen ki merne belém kötni, ki olyan ostoba hozzá? Na jó, vannak páran de azok nem hosszú életűek. Azt hihetnéd hogy gyilkos vagyok, nem igaz? Nem jársz olyan messze az igazságtól, mivel ölök ha kell, elsősorban a falkám miatt, ami névlegesen az enyém hiszen odatartozom, de a királya nem lehetek. Legalábbis azt mondták, de én nem fogadom el. Megszerzem ha valamit akarok, legyen az bármi. Egy tárgy, egy állás, egy nőstény... és nem fogom vissza magam a véleménynyilvánításkor. Elég őszintén és gyakran szoktam káromkodni, minden mennyiségben de ez már megszokott jelenség, ahogyan az is ha éppen heves szóváltásba kerülök a bátyámmal. Nem hasonlítok rá túlzottan, és szerintem az a baja velem, hogy sokkal jobb vezér lennék mint ő. Egyszer bebizonyítom neki, ha addig élek is! Álmodozz csak Gabriel....  

Küllem:
Viszonylag magas vagyok, kellően szembarát idomokkal megáldva, feszülnek a hasizmaim, amikért hosszú órákig küzdök minden héten legalább háromszor. Aztán a szürke szemeim foghatnak meg, amik álnok fénnyel csillognak és nem azt látod viszont amit akarsz, hanem amit én akarom hogy láss. Kifogástalan alakomon egyetlen tetoválás sem idegenkedik, de tervezek párat. Ahogyan másféle ékszer sem díszít, mindössze egyetlen fülbevaló a jobb fülemben. azt is hol hordom, hol nem. Szeretem a kényelmes eleganciát, így nem csal a szemed ha öltönyben látsz, de akkor sem amikor fekete farmerben és edzőcipőben hajolok a rulett asztal fölé.

Farkas: Egy nagy szürke farkas, robosztus, tekintélyt parancsoló, azokkal a jellemzően borostyán szemekkel amiktől oly sokan félnek.

Előtörténet



- Rafeee, Rafie kelj már fel.... - hallok meg egy hangot, és résnyire nyitott szemekkel próbálok rájönni mégis ki a jóisten nyila az, aki rajtam kívül az ágyamban tartózkodik, és ezen az idegesítő hangon beszél hozzám. Szürke pillantásom azonnal megtalálja a beszélő nőt, és vissza is dőlök.
- Nem kelek fel. Ha nem tetszik, húzzál innen - válaszolom a magam kedves stílusában, mire mint valami hárpia vérig sértődik, és nagy csapkodással elviharzik.  Ki érti a nőket?

Órákkal később ébredek megint úgy, hogy már hajlandó is vagyok felkelni a kis külvárosi házamban ahol egymagam élek. Nem mintha nem lenne más hely ahová mehetnék, de akar a halál együtt élni a bátyámmal.... Apánk kis kedvencével. Néha nem tudom hogy jobban utálom-e mint amennyire szeretem, mivel ő lett a vezérhím, holott nekem kellett volna annak lennem. Gabe nagyon óvatos, nem mer kockáztatni, és így soha nem történik semmi, amitől kicsit is jobb lenne ez a falka. Folyamatosan szembe megyek vele, dacolok a döntéseivel, és mindenütt belemarok ahol egy kis támadási felületet is hagy, ezt ő is nagyon jól tudja. Ezért igyekszik nem hagyni, de hiába mert én akkor is kiszúrom mikor senki más, hiszen jobban ismerem mint a többség.  Együtt nevelkedtünk, és talán jó testvérek voltunk egykor, de ma már inkább jellemző a rivalizálás mintsem a szeretet. Persze szeretem én, sok jó tulajdonsága is van. Mint mondjuk a távolléte innen. Azt kifejezetten imádom benne.

Voltak rá próbálkozások, hogy valahogy rendezzük a kapcsolatunkat, de ezek általában verekedésbe torkollottak, és hát neki van némi előnye, bár ha rajtam múlik nem sokáig lesz, előbb utóbb úgyis le fogom győzni, és nem fogom hagyni magam sosem. Ezt ő is tudja. Ahogyan azt is, hogy annak ellenére hogyan viszonyulok hozzá, a falka, és annak az érdekei fontosak nekem, és mindent megteszek hogy megvédjem őket.  Fontos nekem a belső rend és béke, így a kölykök és a többiek között bármikor rendet vágok, lévén megtehetem hiszen most én vagyok a bátyám után a második legerősebb. És ebből a pozícióból nem is engedek. Sem én, sem pedig a kis galerim akikkel lógni szoktam.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Rafe Coleman - soon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rafe Coleman - soon   Rafe Coleman - soon EmptySzomb. Jan. 03, 2015 9:19 am


Rafe Coleman - soon Q8cj2mjhnknne3yi5f6
Üdvözöllek a falkában, Öcskös!
Épp olyanra sikeredtél, mint amilyennek elképzeltelek. Pont olyan kiállhatatlan és nemtörődöm. Már most imádom a játékokat, amiket majd együtt el fogunk követni. Very Happy
Várlak a játéktéren akár már most is, hiszen el vagy fogadva! Wink
Üdv,
Gabriel
Vissza az elejére Go down
 

Rafe Coleman - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gabriel Coleman
» Coleman családfa
» Lenia Zoey Coleman
» Rafe & Lenia
» Rafe ~ Greg ~ Rachel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-