KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Ezra Scarlet  Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Ezra Scarlet  Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Ezra Scarlet  Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Ezra Scarlet  Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Ezra Scarlet  Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Ezra Scarlet  Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Ezra Scarlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Ezra Scarlet  Empty
TémanyitásTárgy: Ezra Scarlet    Ezra Scarlet  EmptyVas. Dec. 21, 2014 11:22 pm



Ezra Scarlet







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1985. május 6.

♦Kor♦
30 éves

♦Foglalkozás♦
Fejvadász, bérgyilkos

♦Csoport♦
Vadász

♦Rang♦
-

Külső és belső

Jellem:
Én vagyok az, akit nem érdekel. Aki magasról tesz rá. Akinek pofázhatsz órákig, akkor sem fog figyelni rád. Akit szidhatsz és átkozhatsz a stílusa miatt. Aki bunkó és képen vág ha megunja a fecsegést. Aki kérdés nélkül lelő, a megfelelő mennyiségű pénz, vagy egyéb ellenszolgáltatás fejében. Aki szerint lehetsz nő vagy férfi, fiatal vagy öreg. Aki rád mosolyog, mielőtt meghúzza a ravaszt. Akit nem szeretsz a csípős humora miatt. Az, akit veszett kutyának is hívnak. Gondolkozhatsz hogy miért. Aki felett nem áll se isten se ördög. Aki a végletekig gyakorlatias, és túlélő. Aki többre értékel egy jó mordályt, mint az életed. Aki  katonai edzésterveket követ a jó kondi érdekében. Valaki, aki képes naponta három órát edzeni ha nincs más dolga. Aki szívesen foglalkozik kutyákkal és könyvekkel. Aki ritkán kávézik, de annál gyakrabban teázik. Aki utálja a telet, és a reklámokat a tévében. Aki türelmes ha vadászik.

Kinézet:
Magas, izmos arányos férfi vagyok, a 190es magasság közelében. Elképesztő kék szemeim vannak, az egyetlen dolog amit szeretek magamon és amivel másokat is le tudok venni a lábukról. Rövid barna hajam mindig máshogy hordom, és hol növesztek szakállat, bajszot, hol nem. Éveket ad vagy vesz el a valós koromból. Erőm teljében vagyok még. Szeretem a kényelmes, sötét tónusú ruhákat és nem is sok színes van rajtam. A munkám miatt mindig a szorosabb, simulósabb dolgokat választom, hiszen ciki lenne a saját lábamban pofára esni. Többnyire a bakancsokat csizmákat részesítem előnyben, de nagyon nagyon elegáns is tudok lenni ha nagyon muszáj. De ne legyen az. Akad pár fülbevalóm, és egy pár tetkóm, de ezeket többnyire nem láthatod, hiszen a ruha eltakarja.

Előtörténet


Vannak a világban olyan emberek, akikre azt mondják, hogy jó hogy csak egy van belőle. Én is egy ilyen vagyok. Egyszer talán elmesélem miért. Bár ha már hallottál rólam, akkor nem túl nehéz kitalálni hogy miért sok belőlem az az egy is ami van. Rendes családban nőttem fel, első de nem egyedüli gyerekként volt egy húgom is.  Nem mondom az hogy minta gyerek voltam, mert minden rosszaságban benne voltam, és nehezen bírtak velem a szüleim, és ez nem igen változott iskolákban sem. Nem voltam hülye, csak nem érdekelt a dolog és ami nem érdekelt azt nem is akartam csinálni, így gyakran fordultam meg a tanáriban, az igazgatóiban és egyéb ilyen helyeken. A középiskola volt az ami kissé helyretett, azaz ugyanezt csináltam csak több ésszel. És természetesen sikerült rossz társaságba találni, ahol szinte minden hétvégén ment valami balhé, egy kis lopkodás, vagy feltörni valamit, esetleg csak utcán bandázni és másokba belekötni. Szerettem, mert mindig jól terveztem, és szinte sosem kaptak el minket ezt a többiek is szerették bennem azt hiszem. És a lányok is a rossz fiúkra buktak akkoriban. Aztán elmúlt ez is, és én végül kitaláltam nagy nehezen mi akarok lenni. Valami hadi technikus, a lényeg az hogy fegyverek közelébe kerüljek. Apámnak is voltak otthon fegyverei, légpisztoly és nehezebb vadász puskák is, amikkel elég hamar megtanultam lőni. Sok madár esett áldozatul nekem, meg sörös doboz, mindenféle. Macskára, kutyára nem lőttem. Csak verebekre azokból millió meg egy van.

Szóval ezt találtam ki, és ennek megfelelően katonai irányokba fordultak a tanulmányaim, és mindennaposak lettek az otthoni cifra káromkodások a tananyag sokasága, és nehézsége miatt, de mégis megcsináltam. Aztán valami elromlott az egészben. A diplomaosztóm előtt előtt történt minden. Megtámadták a családomat, veszett kutyák módjára jöttek, sokan. De nem azok voltak, hanem farkas bőrű szörnyetegek.  24 éves fejjel, még mindig szerettem és tiszteltem a szüleimet és a húgomat de ezek mind a hármat megölték, azokat akik nekem mindent jelentettek. Lelőttem őket, legalábbis a falkából jó párat, legalább öt hagyta ott a bundáját aznap, és egyet megsebesítettem a bal combján. Meg fogom ismerni ha szembejön velem. Akkor öltem először embert. Illetve nem, ezeket nem lehet annak nevezni, ezek csak szörnyek, nincs bennük semmi emberi. Szánalmas teremtmények. Egytől egyig. Innen indult minden. Bejártam a várost, a környéket és a fél világot is. Kerestem őket mindenütt. Volt hogy találtam is. Fejvadász lettem, specializált harcos, csak emberfarkasokra lövök. Mert mindig van megbízás, mindig elkövetnek valamit, ami miatt méltatlanok az életre. És mindig van aki eleget fizet azért hogy ne tiszteljem az élet értékét. Mert van az a pénz, mindenki megvehető csak az árát kell tudni. Néha pénzben, néha másban. Én nem fogok meghátrálni. Keresem a sebzett lábú farkast és közben folyamatosan vannak más megbízásaim is. Úgyis ki fogjuk irtani ezeket. Mert nem érdemelnek semmit sem az emberektől. Még a golyó is kár belé...

A vadászatok miatt a farkas népség akasztotta rám a Scarlet nevet, tudod jól mit jelent igaz? Vörös....
Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Ezra Scarlet  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezra Scarlet    Ezra Scarlet  EmptyHétf. Jan. 12, 2015 3:49 am

Üdvözöllek Fővadász Úr!
Bár nem szívesen látom itt a randa képed, de muszáj vagyok elfogadni az ET-d, mert jó lett. Főleg a jellemed, az mindent vitt! Smile Razz
Várlak a játéktéren és ígérem, hogy előbb vagy utóbb be fogod látni, hogy értelmetlen harcolnod! Razz
Kellemes játékot a továbbiakban!
Üdv,
Gabriel

U.I.: Nem kapsz elfogadóképet, mert te sem adsz senkinek! Razz Razz Razz
Vissza az elejére Go down
 

Ezra Scarlet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ezra & Essie
» Natalie - Ezra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-