KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Rolanda Lyn Teegarden *soon*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rolanda M. Teegarden

Rolanda M. Teegarden
Hsz szám : 4


Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
TémanyitásTárgy: Rolanda Lyn Teegarden *soon*   Rolanda Lyn Teegarden *soon* EmptyVas. Jan. 18, 2015 5:41 am



Rolanda Madilyn Teegarden







Adatok

♦Születési hely, idő♦
Anglia, 1993.01.20

♦Kor♦
22

♦Foglalkozás♦
Főállású őrangyal

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Delta

♦Play by♦
Nina Dobrev

Külső és belső

Jin-jang. A jóban egy kis rossz és a rosszban egy kis jó. Mintha rólunk formálták volna ez a szimbólumot. Az ikertestvérem és én lehet külsőleg kiköpött egyformák vagyunk, de belülről?! Ég és föld, tűz és víz.
Mindig vágytam valamire amibe kapaszkodhatok, én vagyok az esetlen, a könnyen sebezhető, akit simán megbánthat egy alsóbbrendű is. Az, akinek a tiszta szíve másnak képes szeretetet adni, de az, hogy a szívemet nyitva hordom nagyon veszélyes. Én pedig szeretem a kockázatokat, bár néha az életemmel fizethetek értük.
Akármennyire tetézem az igazságot, néha a saját érzéseimet sem tudom kezelni. Hangulatváltozások tömege, egyszer fent, másszor a mélyben kapálózok segítségért, hogy valaki kapjon el, vagy megfulladok a saját érzéseim óceánjában. A könnycsatornáim nem a legjobban, és talán ha valaki elénekelné nekem a Cry me a river című számot, talán sírnék is neki egy Amazonas. Na de ki mondja, hogy az édes lélek másik oldala nem egy igazi rémálom? Hmm? Ki állította azt, hogy nekem nincs meg az az oldalam ami miatt anyuci háta mögé rohannál?
Sikítás, sírás, tökéletes vihar én pedig asztalokat döntögetek. Lehet, hogy az egyik énem segítségre szorul, de a másik pedig pont az aki egy csokor rózsával nem megajándékozna, hanem inkább jól agyonverne. Na meg ha egy rossz szót szólsz, kinyomom a szemed, letépem a végtagjaid aztán mehetsz amerre látsz. Fogalmazhatunk úgy is, hogy leverlek, mint vak a poharat. Nem hiába, sokan mondták, hogy menjek pszichológushoz a dühkitöréseimmel, pedig ez teljesen normális nálam, ez nem agresszió, csak egy lándzsával vakargatnám meg a hátad. Hmm.. így belegondolva talán nem vagyunk olyan különbözőek, mármint én és Alex. Lehet, hogy ő a merészebb, de azt hiszem én vagyok az aki képes lenne leszedni egy ártatlan járókelő ember fejét is csak azért, mert nem tetszik mondjuk a cipője. Ha érdekel valami még, akkor kóstolgass és bemutatom a világnak rajtad, hogy milyen édes a mosolyom miközben segítségért kiáltasz.
Nem kell angyali belsődnek legyen ahhoz, hogy angyali külsőd legyen. Úgy tűnik Isten jókedvében volt amikor minket megteremtett Lexivel, mivel mindketten milyen istennői külsőt kaptunk. Csak nézz ránk és mondd, hogy nem tudnád elviselni ha egyszerre ketten tennénk eleget a vágyaidnak. Ne, ne kalandozz el, még olvasd ezt végig.
Hajam dús, általában szögegyenes formájában omlik le vállaimra és hátamra, de van amikor felcsatolom. Mikor milyen a hangulatom. Szépen ívelt, hajszínemhez passzoló szemöldököm alatt pedig a szintén mélybarna, igéző szemeim vannak miknek felfelé ívelő formája van. Azt hiszem, az interneten azt olvastam ennek ilyen az alakja, az optikus meg nem hajlandó elmondani, mivel állandóan kitesz a rendelőjéből miután meglátogatom, mert úgy érzem rosszul látok, mivel láttam valami ocsmányságot. Az a hülye ember pedig csak mondja, hogy menjek el, semmi baja sincs a szememnek, de hát nem érti meg a problémáim.. felháborító! Na de visszatérve a külsőmre és teljesen eltérve az optikusomtól még rengetek adottsággal rendelkezem. Példának mondhatnám a természet adta vékony, de már nem annyira naturális szálkás testalkatom, amit minden erőmmel próbálok megtartani, mivel a szép alak egyenlő helyes pasik.. Hé! Te ott a gép mögött! Ne forgasd a szemeid, ne mondd nekem, hogy a mai fiúk nem a külsőt nézik, meg a méreteket. Mellesleg elég nagy méreteim vannak, de ezt te sosem fogod meglátni. Irány a sarokba sírni!
Öltözködésem divatos, de nem annyira, hogy egész nap a divatlapokat lapozgatom, hogy mit vegyek fel holnap. Szeretek csinos lenni, de szépen kérlek, ne vigyük túlzásba. A sminkem pedig szinte nincs, alapok. A természetes szépség a legszebb, nemde? Nekem pedig hála a jó égnek megvannak ezek.
Farkasalakom.. Nem tarthatnám ezt titokban? Nem jó ha tudni fogsz rólam, így hogyan csapok le rád úgy, hogy ne tudd meg ki vagyok? Na jó.. Képzelj el egy gyönyörű szép farkast. Megvan? Oké. Na ez a farkas izmos, koromfekete, de a nyak alsó részénél fehér színekben pompázik. Valami gyönyörű látvány lehet, amikor betévedek a városba akkor néha megnézem magam a kirakatba, hogy hú, ki ez a csinos farkaslány.. A pofarészem megint különleges, de nem annyira, mivel Alex is így néz ki. Míg a legtöbb része ugyanúgy fekete árnyalatokban van, szám alsó részénél világos szürkés, egyszóval ha látsz egy fekete farkast néhol fehéres-szürkés beütéssel azok mi leszünk. Sötét, mint a lelkünk, egy kis világossággal ami arra vár, hogy valaki kihúzza őket a sötétségből.

Előtörténet


Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy lány. Két lány. Ugyanúgy néztek ki. Hasonmás? Nem, dehogy. Klón? Elment az eszed? Egyik robot? Tudod mit? Mondjuk azt, hogy igen. Alex az ember, én pedig a robotja aki mindig kiszedi a bajból. Önkéntesen futok utána, és ez így van már kiskorunk óta. Na de ki hallott már farkas ikrekről? Hallgasd a történetünk..
Családot akartam, csak ők nem akartak engem. Anyám egy gyermeket akart, de kettőt kapott, nagyon szeretett minket. Amíg anyám rendszeresen változik farkassá addig apám otthon élezi a késeit azért, hogy kiirtsa a fajtánkat. El tudjátok képzelni milyen érzés az, hogy az aki téged nemzett, aki a saját véred, vagyis inkább akinek a vére vagy az legszívesebben levágná a fejed és dísznek a falra akasztaná? Egy gyermeknek nagyon rosszul esik, nos, én is egy kölyök voltam amikor ezt megtudtam az apámról.
Nem mondom, hogy különösebben megrázott, mivel nem úgy történt. Mindig nekem kellett mutatnom az erős köteléket a családban, így minden szeretetemet bevetettem. Anyuci kicsi lánya voltam, mellette a mintatestvér, aki a neveletlen húgát mindig kirángatta a bajban már tízévesen is. Ez így ment éveken keresztül. Én a falkában Omegaként szívtam és nyaltam az emberek talpát, hogy ne bántsanak, de az arrogáns népség annyira lenézett, hogy előjött az az énem nem is egyszer amelyiket rejtegetek ezerrel. Sokszor éreztem erős késztetést arra, hogy valakit széttépjek, de mégsem tettem, mert eszembe jutott az amire apám vár.. arra, hogy egy igazi szörnyeteg legyek és igaza legyen abban, hogy ez a szörny bűnös legyen.
Az életem kezdett rendbe jönni, de Lexi elcseszett mindent azzal, hogy önmagát adta. Végtére is neki muszáj volt megkeresnie az apánkat. Nem tudott a fenekén maradni és tovább engedelmeskedni a falkánknak, áh dehogy, még a végén normális életünk lenne és nem kellett volna elmenekülni. Alex egy egész vadászcsapatot hozott a falkánk nyakára, és elvesztettem az édesanyámat Lexi miatt. Borzasztóan haragudtam rá, de nem tudtam volna nélküle lenni, mivel az a kapocs ami köztünk van törhetetlen. Bűnös léleknek éreztem magam, de nem hagyhattam, hogy legyőzzön a gyász, mivel anyám nagyon közel állt hozzám. A szemem láttára halt meg mindkét szülőm és ez egy érett gondolkodású embernek is nagyon felkavaró. Nem tudom kiverni a fejemből azt a jelenetet, de mindenesetre én élek és Lexi is. Ez a legfontosabb nekem, de ahogy egyre magányosabb voltam, úgy kezdtem el érdeklődni más emberek után.
Erdély lett az új otthonunk, a helyi falka pedig már oszlopos tagjaként tekint ránk, mégpedig nem Omegaként élünk itt. Elértük amit akartunk, és mindketten Delta ranggal bírunk. Örültem, hogy újra egy falkában élhetek, mivel nekem szükségem van egy családfélére ha már Lexi hibájából meghalt a valódi. Nem fogom neki ezt megbocsájtani, hiszen ha visszavenne magából akkor még mindig itt lenne anyánk akivel nagyon jó kapcsolatot ápoltam, mivel mindig én voltam a kicsi hercegnő. Nem tehetek róla, szükségem van egy famíliára, mivel ők azok akik feltétel nélkül szeretnek. Bár idővel rájöttem, hogy ez nem igaz, leginkább én voltam az a családban aki szeretett. Anya is biztos, de ő nem volt annyira jó édesanya, Lexi meg ugyanúgy szeretett engem, de néha úgy éreztem utál. Miért? Azért, mert képes volt puszta szórakozásból tönkretenni mindkettőnk életét.
Na de ki állítja azt, hogy egy magamfajta szeretethiányos és forrófejű farkas nem találja meg a boldogságot? Hónapokba telt, de kezdtem megnyílni az erdélyi lakosság felé, és rájöttem, hogy annyira nem rossz itt lenni, ugyanolyan, mint otthon. Közben eltanultam drágalátos Alextől valamit amire nem számítottam.. jómagam is beálltam a sötétebb oldalra. Az az egyetlen baj, hogy én már rossz irányba megyek. Rászoktam valamire egy rossz társaság hatására amire igazán nem kellett volna, és nem az én elveimet képviseli. Az a kis megnyugtató dolog, amit manapság papírba sodrunk és eléggé büdös. Úgy van, fű. Nem értem miért illegális amikor rám nincs rossz hatással, csak néha szükségem van rá. Erről senki sem tud, csak az aki erőszeretettel adagolja nekem az anyagot, így még az ikertestvérem nem is sejti mibe keveredtem.
Ha már szenvedélyekről beszélünk.. Nem csak a füvezésre szoktam rá, hanem egészen bevállalós lettem intimebb téren is, és nem csak azokkal tudok ágyba bújni akit régóta ismerek, sőt, rendesen keresem az olyan pasikat akik arra mennek. Tehetek én róla? Nem. A testvérem teljesen elrontott, akarata ellenére. Nincs példa előttem, nincs olyan ember aki a példaképem lehetne, így megyek a saját fejem után. Életemet körbevette a sötétség, és én annyira élvezem.. Mi lesz a következő, Lyn? Gyilkolás? Kinézem magamból, ez az egyetlen probléma. Nem tudom leküzdeni a démonjaimat amik körbeveszik az életem, és ezt az a baj, hogy nem is bánom. Nincs bűntudatom amiatt amilyen lettem. Egy minta kislányból hirtelen lett egy narkós ribanc és nem tervezek változást hozni az életembe. Miért nem? Mi értelme jónak lenni amikor a rossz az izgalmas? Miért akarnék olyan lenni akit elfelejtenek? Garantálom, hogy évszázadokon keresztül emlékezni fog a világ a nevemre, és mindenki arról fog beszélni, hogy mennyire merész voltam én és a Vérem. Ez azért van, mert az életben a bűnözéshez csak két dologra van szükség; rám és egy partnerre.
Az istenek és szörnyek földjén én csak egy angyal voltam..
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Rolanda Lyn Teegarden *soon* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolanda Lyn Teegarden *soon*   Rolanda Lyn Teegarden *soon* EmptyVas. Jan. 25, 2015 8:52 am

Nohát nohát, megjött a rosszabbik Teegarden. Vagy épp a jobbik? Ki a fene tudja eldönteni?
Na de mindegy is. Szomorú ami veletek történt bár érthető módon én apátokkal értek egyet vesszen az összes szőrös. Szomorkás kis történet volt, de jó volt olvasni, és semmi hibát nem látok amibe beleköthetnék szóval nem is fogok. Irány a játéktér bár...

...azért a mellbőségedről még tárgyalhatunk Razz

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Rolanda Lyn Teegarden *soon*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alex Teegarden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-