KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Sofia Liselot Rynsburger Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Sofia Liselot Rynsburger Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Sofia Liselot Rynsburger Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Sofia Liselot Rynsburger Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Sofia Liselot Rynsburger Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Sofia Liselot Rynsburger Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Sofia Liselot Rynsburger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sofia L. Rynsburger

Sofia L. Rynsburger
Hsz szám : 12
Kor : 27


Sofia Liselot Rynsburger Empty
TémanyitásTárgy: Sofia Liselot Rynsburger   Sofia Liselot Rynsburger EmptyKedd Jan. 13, 2015 9:25 am



Sofia Liselot Rynsburger







Adatok


♦Születési hely, idő♦
1997.03.18, Hollandia,  Rotterdam

♦Kor♦
18

♦Foglalkozás♦
tanuló

♦Csoport♦
emberfarkas

♦Rang♦
delta

♦Play by♦
Emma Watson

Külső és belső

Nem vagyok egy érdekes személy, nem vittem véghez említésre méltó tettet szóval átlagos lány vagyok. Kedves, segítőkész és mindenkivel gyorsan összebarátkozó típusnak mondanám magam. Szeretek a körülöttem lévő emberekkel megtalálni a közös nevezőt, a haragot messziről elkerülöm, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy bárkivel orroljunk egymásra.
Mindig a boldogságot helyezem előtérbe, másoké meg különleges helyet foglalnak el ezért néha kerítőt játszottam a barátnőim körében, bár az egészben az a vicces, hogy sose volt párkapcsolatom. Nincsen sok barátom, de azok akik vannak mind jó fejnek tartanak, szerintem unalmas vagyok. Ha egy társaságban vagyok nem kerülök a középpontban, de nem is érzem magam kívülállónak és gyakran beleszólok a témákba.
A pozitív tulajdonságaim mellett megvannak a magam negatívjai is, hiszen lusta vagyok és valamelyik szülőmtől megörököltem a temperamentumomat. Próbálom megtartani a türelmemet, de néha úgy kirobbanok, mintha kolumbiai lennék. Ha elvesztem a türelmem hajlamos vagyok olyat mondani, amit nem gondoltam komolyan, de a végén mindig bocsánatot kérek.
Talán ennyi lenne dióhájban a személyiségem, de a változás jogát fenntartom.

Kinézetemet amolyan átlagosnak mondhatnám. 156 centi magas vagyok, telt idomokkal, de elég karcsúnak mondható derékkal. Szeretem azt, hogy nem vagyok egy szál deszka, hanem van mit fogni rajtam. Arcom ovális alakú, amit sötétszőke hajzuhatag keretez. Arcomon egyforma távolságra ülnek barna íriszeim. Pisze orrom van, valamint közepesen vastag ajkaim ékesítik kinézetemet. Ruházatommal nem tűnök ki igazán a többiek közül, de nem is ez a célom. Ugyanúgy öltözködöm, mint a legtöbb amerikai lány, azzal a kivétellel, hogy gyakran magam variálom át a cuccaimat. Szeretem a szűkszárú farmereket, a mintás felsőket és a tornacipőt. Divatosan öltözködöm, de a kényelmet is szem előtt tartom, mert annál fontosabb nincs is.
Farkas énem barnás árnyalatokban pompázó bundával büszkélkedhet amelyben fekete szín is megtalálható. Szemem színe ugyanolyan, mint emberi alakban, amúgy nem tartom farkas kinézetemet érdekesnek.

Előtörténet


1997.március 18.-án láttam meg a napvilágot Hollandia egyik gyönyörű városában. Pontban délkor jöttem át erre a világra, a szüleim nagy örömére. Édesanyám elmondása alapján elég sokáig tartott az egész, a végére azt hitték nem élem túl, de tévedtek. Azóta boldogítom ezt az emberektől népes földrészt.
A gyerekkorom nagyszerű volt, anya, apa és nagyszülők körében cseperedtem. Játszottam annyit, amennyit akartam, senki sem szabott határt nekem ez pedig egyre jobban felkeltette a kíváncsi természetemet. Így sikerült az, hogy valami hétéves koromban meglestem hová mennek anyáék minden hónap teliholdján. Érdekes látvány volt, mert eddig semmit nem tudtam ezekről a lényekről. Hallani hallottam legendákat, pletykákat, amiket előszeretettel terjesztettek az emberek, de… Nem hittem egészen addig, míg nem láttam a saját szememmel. Megijedtem, és amilyen hangtalanul tudtam úgy mentem vissza a biztonságot nyújtó házba. Semmit nem mondtam el abból, amit láttam, a szüleim pedig nem adtak rá jelzést, hogy tudják ott jártam. Így ez a kirándulás titokban maradt, legalábbis most már biztosan.
A 10. Születésnapomon lettem felvilágosítva mindenről és alig pár nap múlva át is változtam. Furcsa érzés volt, idegen és egyszeriben nem értettem miért kezd minden más lenni körülöttem. Ezt mondjuk megszoktam egy idő után, mára már semmi gondom nincs vele. Ez az életem.
Ugyanúgy viselkedtem, mint a többi korombéli lány, csak annyi különbséggel, hogy érzékenyebb voltam bizonyos dolgokra. És sok időt töltöttem a rokonoknak mondott emberekkel. Barátokat szereztem, szerelembe estem egészen addig a napig…
Azt hittem minden a legnagyobb rendben van, a fájdalom szót és az elvesztést nem igazán ismertem, nem volt honnan. De most már tudom milyen mikor nincs senki mellettünk. Mészárlás helyszínére érkeztem meg az iskolából, a nagyszüleimtől kezdve a legkisebb unokaöcsémig mindenkit eltettek láb alól. Megsemmisülve álltam ott, család nélkül 17 évesen, s talán akkor értettem meg mi történt velem mikor ideérkeztem Bukarestbe. Hallottam suttogásokat a régi klánba, hogy itt van egy család, aki bárkit befogad… Viszont, félek. Mi van, ha egy vadász ölte meg a családomat és most utánam kutat? Nem lenne szerencsés csatlakozni hozzájuk… nem akarom a halálukat.
Jelenleg egyedül élek egy kis faházikóban a város közelében, és csak ritkán megyek közelebb. Érzem, hogy valami nagyon nincs rendben...
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Sofia Liselot Rynsburger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sofia Liselot Rynsburger   Sofia Liselot Rynsburger EmptySzer. Jan. 14, 2015 6:54 am

Hm, örömmel látom hogy a Holland kollegáim sem tétlenkednek, hanem adnak rendesen a szőrösöknek, muhaha Twisted Evil

No de a gonoszságomat leszámítva tetszett az előtörténet és nem mondanám azt hogy átlagos vagy hiszen azok nem hivatkoznak magukra sosem átlagosként. Remélem zöld ágra vergődsz az itteni falkával, hogy aztán egybe mindannyiótokat szépek kitömhesselek ^.^

Elfogadva! Jó játékot itt Smile
Vissza az elejére Go down
 

Sofia Liselot Rynsburger

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Thomas & Sofia
» Sofia&Thom-mert ez is kell, meg az is...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-