KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Gregory Nolan Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Gregory Nolan Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Gregory Nolan Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Gregory Nolan Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Gregory Nolan Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Gregory Nolan Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Gregory Nolan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Greg Nolan

Greg Nolan
Hsz szám : 40
Kor : 30


Gregory Nolan Empty
TémanyitásTárgy: Gregory Nolan   Gregory Nolan EmptyVas. Jan. 11, 2015 3:03 am



Gregory Nolan







Adatok


♦Teljes név♦
Gregory Damien Nolan

♦Születési hely, idő♦
1993.09.22 Bukarest

♦Kor♦
21

♦Foglalkozás♦
Bajkeverő, Tanuló, illegális motor- és autóversenyző

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Delta

♦Play by♦
Ash Stymest

Külső és belső

Jellem: Ostobaság egyszerű jellemrajzokra hagyatkozni. Nincs két egyforma ember. De létezik az érme két oldala... Hogy ki volnék én? Azt hiszem ez egy olyan kérdés, amire még magam sem tudom a választ. Szabályok. Mindig utáltam őket. Kicsit sajátosan értelmezem azokat a megkötéseket, amiket be kell(ene) tartani. Igen, tudom, hogy néha nem jó, néha fejjel megyek a falnak és néha tényleg nagy veszélybe sodrom saját magam, de nem érdekel. Célom van. És az tény, hogy néha túl vakmerő vagyok, és táncba hívom a halált, de soha nem ész nélkül, még ha úgy is tűnik egy kívülállónak.
Eh, ezt a részt mindig is utáltam, mert sose tudtam magam tökéletesen körülírni. Nem vagyok tökéletes, sosem voltam nem is leszek. Nem vagyok egy kezes bárány, inkább öntörvényű fenegyerek, akit hajt a vére. Mindenem a szabadság és a függetlenség. Azt akarod tudni, milyen vagyok? Hamar rá fogsz jönni, ha kicsit is megismersz, mert nem igazán szoktam megjátszani magamat. Gyakran igaz rám, hogy ami a szívemen, az a számon. Nem félek mások képébe mondani a véleményemet, bár ez nem azt jelenti, hogy bizonyos dolgokat nem tartok meg magamnak. Vakmerő vagyok, de nem hülye. És ravasz, dörzsölt, főleg ha a helyzet úgy kívánja. Annyi mindent megéltem már, hogy néha úgy érzem, a jég hátán is lazán meglennék. Ha valaki fontos nekem, azért tűzön-vízen képes vagyok átmenni, és nem vagyok épp sértődékeny, de ha valaki keresztbe tesz nekem, ellenem fordul, annak nem bocsátok meg könnyen, és főleg nem felejtek.

"Miért!? Ti emberek miért csak az eget bámuljátok? Miért akartok repülni, amikor nincs szárnyatok? Mi futunk...A saját lábunkon futunk, nem számít milyen messzire is kell."

Kinézet: Feltehetem a kérdést? Nem látsz?! Nyisd ki a szemed, és nézzél rám. Megvan? Remek, mert holt biztos, hogy nem fogom elregélni, hogy nézek ki. Adjál egy kérdőívet, azt talán hajlandó vagyok kitölteni. Az arcomat általában mindenki megjegyzi, fogalmazhatunk úgy is, hogy elég jellegzetes. Tisztában vagyok a külső adottságaimmal, felesleges lenne felértékelni azokat. Pofátlanul egyenes félrenyírt sötétbarna haj, ami még az esőn sem hullámosodik. Kék szemek, amik a lelkedbe látnak. Szarkasztikus mosoly, ami sosem hervad le a képemről. Sápadt, jéghideg, márványra emlékeztető bőr. Tetoválások tömkelege, amik takarják a karjaim, és nem csak azokat. Fekete, szakadt farmer, valamilyen zenekar pólója, bőrdzseki, tornacipő. Láncok és biztos tűk tucatjai, amik díszítik ruházatom, ezen kívül szegecseket is vélhetsz felfedezni rajtam, ha jobban szemügyre veszel.
Egy fekete árny, aki csak elsuhan melletted és ennyit láttad... Mégis mindenhol ott van. 175 cm, 70 kg

Farkas alak: Koromfekete bunda, sárgásbarna tekintet. Ami emberként nem jött össze, azt behoztam farkasként. Helyes kis dög vagyok, hidd el nekem, ráadásul nem is kicsi. Majdnem akkora, mint az Alfa. Félelmetes, mi? Az, és én élvezem. A harapásom halálos, ha az állkapcsaim közé kerülsz, neked reszeltek... ne, ne akard lemérni az erejét, jobban jársz. Vagy szeretnéd? Add a kezed.

Előtörténet


Nézz egyszer a tükörbe. Elmesélnéd, hogy mit látsz? Elmesélnéd legféltettebb vágyaid? Azt, hogy sohasem látod igazán az érzelmeket a lelked legmélyén, hogy talán nem is léteznek? Elmondanád, hogy tilos érezned ahhoz, hogy megőrizd a nevedet és a presztízsed? Mondd, mit látnál?
Édes az Atyai szigor, nem üt pofon, nem fojtogat, csupán kígyóként tekeredik a torok köré: majd meglátod, ha én azt akarom. Elégedj meg ennyivel, és szeretni foglak...vagy valami hasonló.
Apám Damien Nolan, 44 éves emberfarkas, volt. Kanada Alfa farkasa volt, de aztán elvették tőle a pozícióját, 13 évig uralkodott.  Letelepedett Bukarestben. Élte az életét… Egy vadász ölte meg.  Mivel megölte a családját, a szeretteit. Kivetítette rám is a levadászást, de azelőtt leléptem, hogy kimondja…kaput. Nem tudom, apa miért tette azt, amit, milyen célja volt ezzel az afférral,de belekeveredtem. Akarva akaratlanul. Még jó, hogy csak a farkast látta a vadász… Mostanra tudom, hogy az utolsó emberi érzelmeim azok, melyek rémálomszerűen kísértik álomtalan napjaimat és az ébrenlét éjszakai óráit és perceit. Tisztában vagyok vele, hogy a viselkedésem az elmúlt hetekben nem teljesen normális, de nem kattantam meg! Egy őrült nincs tisztában azzal, hogy mit cselekszik. A körülményekhez mérten igyekszem most is utánajárni annak, ami megfogja szabadon szárnyaló-csapongó gondolataimat. A dolgok mélyét keresem. A működésének mechanikáját és értelmét. Kicsit mozgalmasra sikeredett az elmúlt időszak. Kaptam a sorstól hideget is, meleget is, felét még mindig emésztenem kell. Na de haladjunk sorban, mert még mindig a kronológiai rendszerezés a legátláthatóbb logikai felépítés egy történet elbeszélésekor. Anyám 13 éves koromban leadott a bátyának, a viselkedésemmel nem tudott már mit kezdeni, a kicsapásaim, a türelmem és a haragom, ami rajta csattant…Kegyetlen volt. Család híján egy gyerek rettegve keresi azt a közösséget, amihez tartozhat, de erre igazából csak később lett volna lehetőségem, amikor elkezdődött a második fázisa életemnek. Mit vigyorogsz te pöcs? Tudod jól mire gondolok! Esküszöm még egy félmosoly és pofán baszlak!
Erre az időre azonban már sokkal magabiztosabbnak éreztem magamat. „Katonának” nevelt a nagybátyám a kezdetektől. Tudta mi vagyok, apa régen beszámolót tartott neki. Aztán jött egy felismerés… Hogy mi? Az, hogy nem csak én vagyok farkas. Nem csak én vagyok a világban furcsa. A városban volt egy alfa és a falkája. Csatlakoztam a falkába és az alfa testvérével elég jóba lettünk. Együtt róttuk az utcákat, a kocsmákat és az egyéb menő helyeket. A viselt dolgaim? Melyek ocsmányak és vérben tocsognak? A négy végtagom, azon lévő ujjak sem lenne elég ahhoz, hogy ezt összeszámoljam.

Az istenem megvéd. az istenem vigyáz rám. Az ő akarata nélkül egy hajszál se esik le a fejemről. Mit tanulok ebből?  Hogy… az istenem kurvára utálhat, ha most itt kell lennem.

17 évesen egyedül indultam útnak, hogy megkeresem azt a vadászt. Kaptam egy fülest, hogy merre van. El akartam intézni, de a sors keze, vagy kereke pofán basszott. Ő már várt rám, tárt karokkal. Fegyverekkel felszerelkezve. Magabiztosnak magabiztos voltam, de tapasztalatlan ő ellene.  Az események aztán hihetetlenül felgyorsultak, se kép, se hang, csak a téboly éa annak sötétsége. Istenemre mondom, megfordult a fejemben, hogy talán meghaltam. A szerencse - vagy az élet -  kerekét nem halandó pörgeti, sosem tudni, hogy kinél áll meg. Nem igaz?
A szívem a szokásos intervallum letelése előtt dobban és talán kétszer olyan erőset, mint általában, mindezzel párhuzamosan érzem, amint a testemben adrenalin szabadul fel és indul útnak, felpezsdítve érzékeim és az agyam is, birizgálva idegeim. A szemeim felpattannak, azzal együtt a fájdalom is átjárja a testem. Túléltem…A falka segített. Azóta is pörgök ezer watton.
A Bizalom sosem veszíti értelmét! Mert éppen az az értelme, hogy amikor megszakad, megzavarja az embereket. Aki ezt észreveszi és kihasználja, az jogosult az uralkodásra. És az képes is uralkodni.




A hozzászólást Greg Nolan összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 28, 2015 6:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Gregory Nolan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gregory Nolan   Gregory Nolan EmptyVas. Jan. 11, 2015 3:10 am

Nohát Gregory....

Isten hozott itt, és amint olvastam Rafe már nagyon vár, ahogyan Gabriel is, hiszen az egy szem bajkeverő testvére mellé jön még egy bajkeverő, de nem baj. Ne könnyítsd meg az életét.
Előtörténeted tetszett, bár nem volt szokványos, mégis megismerhettem a karaktered és... mit mondjak még? Óvakodj a vadászoktól. Érezd jól magad.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Gregory Nolan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rafael és Gregory
» Deliah + Gregory
» Lenia és Gregory

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-