KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Cesar State Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Cesar State Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Cesar State Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Cesar State Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Cesar State Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Cesar State Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Cesar State

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cesar State

Cesar State
Hsz szám : 10


Cesar State Empty
TémanyitásTárgy: Cesar State   Cesar State EmptySzomb. Jan. 03, 2015 2:12 am



Cesar State







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1989.02.13.

♦Kor♦
34

♦Foglalkozás♦
Edzőtermi vezető, személyi edző

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Őrző

Külső és belső

Magas, nagyjából 185 centimére, jóvágású, jó kiállású és izmos férfi. Szemei zöldek ,de tekintete sokszínű. A nőket olvasztani tudja, de képes olyan szigorúan és szúrósan is nézni, hogy az már fáj. A haja rövid, de a tüsisnél hosszabb, barna és sokszor kócos. Arca sokszor borostás, ami nem annak a jele, hogy elhanyagolja magát, hanem inkább azé, hogy sok nőtől kapott rá pozitív visszajelzést.
Általában ingben, sötét nadrágban és bőrdzsekiben látni. A kényelmes ruhákat kedveli, a túl elegánsakat inkább kerüli.

Farkas alakban bundáján sárga, szürkésbarna és fehér foltok váltják egymást. Testfelépítésre átlagos alkatú és nagyságú állat.

Jellemre nem épp egy bonyolult férfi. Olyasfajta, aki könnyen kiszámítható, s bár átlagosan intelligens, nem az eszéért szeretik. Életében már elérte azt a színvonalat, aminél ő nem kíván többet, így nem hajtják magasabb célok, csak éli békés életét. Jó humorú, s bár nem beszél túlságosan sokat, jó szövege van, amivel a nőket célozza meg legtöbbször.
Nagyon jó barát. Akiben megbízik, az az életét is rábízhatná.
Hirtelen haragú, s ilyenkor sokszor eljár a keze, pedig alapvetően nem egy erőszakos típus. Amint van ideje lehiggadni, sikeresen át tudja gondolni a dolgokat, akkor megoldást is talál rájuk általában, csak ne hergeljék túl.
A nőkre, mint már mondtam, hajt rendesen. Ilyen szempontból örök gyerek. Viszont nem tiszteletlen velük. Megvan a módszere arra, hogy a lakására csábítsa a nőnemű egyedeket, s hiába csak egy éjszakára invitálja meg őket, képes törődni velük, s nem dobja ki őket másnap hajnali hatkor.
A falkában tudja hol a helye, s nem is vágyik másra. A feladatát elvégzi maradéktalanul, hiszen szívén viseli a családja sorsát. Gabrielt jó vezetőnek tartja, s jóban is van vele.

Előtörténet


Nem vagyok már mai gyerek, mégis sokan mondják, hogy felnőhetnék. Nem értem miért, csak próbálok helyesen úton járni, s közben jól érezni magam. Arról már nem tehetek, hogy mások ezt az utat gyermekinek tartják, csak azért, mert 30 múltam és még nincs kölyköm. Majd lesz. Hova siessek?
Először szeretném kiélni a gyermekkorom teljesen, mert nekem ez nem adatott meg. Legalábbis nem úgy, ahogyan a falkában felnövő gyerekeknek.
Bukarestben születtem, ahogyan a szüleim is, viszont hosszú évekig nemhogy a falka tagja nem lehettem, még csak nem is halottam róluk.
A szüleim megelégelték a sok gyilkolászást és a vadászokat, ezért amikor anyám állapotos lett, úgy döntöttek elhagyják a falkát és megpróbálják elnyomni magukban a farkast. Többé-kevésbé biztosan sikerült nekik, ám akkor még nem tudták, hogy egyetlen gyermekük hogy fog majd ezzel megbirkózni.
10 éves koromig nem értettem miért nem jövök ki a többiekkel és miért csúfolnak. Annak tulajdonítottam, hogy úgy néztem ki, mint Gombóc Artúr, de később rá kellett jönnöm, hogy más is van a dologban. Ja igen... akkor még kövér voltam és jó sokáig nem is sikerült leadnom egyetlen kilót sem, így aztán a csajozásban sem volt túl sok sikerem.
Szóval visszatérve, a 10. születésnapom után igen furcsa dolgok kezdtek történni velem. A szüleim elmesélték, hogy én más vagyok, mint a többiek, de a saját védelmem érdekében próbáljam meg elnyomni ezt magamban. Magántanárokat fogadtak mellém, hogy ne legyen probléma a suliban, amíg meg nem tanulok bánni ezzel az erővel. 20 éves koromig talán egyszer változtam át farkassá egy rövid időre, akkor is csak véletlenül. Tetszett a dolog, de mivel a szüleim nem tanították meg használni ezt az erőt, csak elrejteni, így nem nagyon ment egyedül.
Talán 22 éves voltam, amikor egy parkban végig kellett néznem egy balesetet. Csupa vér lett a pázsit, mire én a szokásos emberfarkas reakciókat kezdtem produkálni, de sokkal intenzívebben, mint máskor. Elfutottam a helyszínről, de egy lány követni kezdett.
Megszólított és elmondta, hogy ő is olyan, mint én. Nem meséltem róla a szüleimnek, csak egyre többet kezdtem ezzel a lánnyal találkozni.
Ekkor már dolgoztam egy szórakozóhelyen pultosként, de még a szüleimmel laktam.
A lány mesélt nekem először a falkáról és rajta keresztül találkoztam először hozzám hasonló emberekkel és az alfánkkal is.
Mondanom sem kell, jól összekaptam a szüleimmel, s azóta nem is beszélek velük. Csatlakoztam a falkához, akik segítettek uralni a bennem lévő farkast. Elkezdtem járni edzeni, s mára már én magam vezetek egy edzőtermet, ráadásul személyi edzősködöm is.
Idő közben őrző lettem és összességében elégedett vagyok az életemmel. Elvégzem a rám szabott feladatot, s közben olyanok között lehetek, akik olyanok, mint én és családnak nevezik magukat. Máig nem értem, hogy a szüleim miért akartak annyira kiszakadni ebből a világból...
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Cesar State Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cesar State   Cesar State EmptySzomb. Jan. 03, 2015 9:23 am

Nohát, egy edző.... kár hogy nem leszünk túl jóban...

A történeted tetszett, és kész szívás hogy nem tanítottak meg ezzel az erővel bánni, bár persze érthető is, mindig félnek attól ami más.

Elfogadlak, foglalózz és vedd birtokba a játékteret.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Cesar State

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oana és Cesar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-