KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Oana Ackland Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Oana Ackland Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Oana Ackland Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Oana Ackland Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Oana Ackland Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Oana Ackland Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Oana Ackland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Oana Ackland

Oana Ackland
Hsz szám : 9


Oana Ackland Empty
TémanyitásTárgy: Oana Ackland   Oana Ackland EmptyKedd Dec. 30, 2014 1:49 am



Oana Ackland







Adatok


♦Születési hely, idő♦
1984.02.01. BUKAREST


♦Kor♦
30

♦Foglalkozás♦
ide

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Dada

Külső és belső

Nézzük csak akkor a külsőmet. Szemem sötétbarna. Hajam hosszú, amit kiengedve szeretek hordani. Színét tekintve szintén barna.
Áltagos magasságú vagyok, alkatom pedig olyan , amilyennek lennie kell. Nőies és ott domborodik, ahol kell, és úgy ahogy az le van írva a nagykönyvben. Törékenynek tűnök, de még sem vagyok az. Bőröm napbarnított, és selymes. Hol szolidan, hol kihívóan öltözködöm, ez igen csak az aznapi kedvemtől függ. Szeretem a kényelmes ruhákat, de ezek mellett azokat is, amik kiemelik alkatomat.

Farkasként a bundám fekete színű.

Jellememet tekintve intelligens és nagyon szellemes nőnek tartom magamat. Egy céltudatos nő vagyok, aki tudja, hogy mit akar, és hajlandó vállalni az áldozatokat is érte, hogy ha kell. Nagyon tud szeretni, de épp úgy gyűlölni is képes. Ritkán rosszkedvű, általában vidám és energikus. Könnyen megtalálja a dolgok jó oldalát, és nem hagyja magát sokáig csüggedni, rágódni a szomorú dolgokon. A jókedvét, és a benne levő összes pozitív energiát képes megosztani másokkal.
Képes felmérni és megfelelően reagálni a kialakuló helyzetekre. Nem szeret erőszakot alkalmazni, csak ha már nagyon muszáj, de akkor addig megy, míg az ellenfele cselekvő képtelenné nem válik. Inkább a másik, mint ő. Kiáll a gyengébbek mellett, és ha kell átvállalja tőlük azon terheket, amiket képes.
Jó emberismerő, éppen ezért nem enged sokakat közel magához, csak az arra érdemesnek ítélteket.
Hihetetlenül szenvedélyes. Ha valamit a megszerez azt, soha nem ereszti el. Ravasz, olykor nagyon is akaratos és makacs. Szeretteiért bármit megtenne és soha semmi pénzért nem hagyná el őket.
Igazi vadász, aki nem hagyja elmenekülni az áldozatát.
Ha túl mérges képes meggondolatlanul cselekedni, akkor is ha ezzel súlyos hibát vét, ezért forró fejű is tud lenni.
A férfiakkal való kapcsolata igen vegyes. Van, akivel az első pillanattól kezdve megtalálja a hangot, de másokkal, mások jelenlétében nehezen oldódik fel. Nem igazán az a fajta, aki ki kezd egy férfival, de a kacérság még is meg van benne, de nem mindig mutatja ezt ki. Jobb szereti, ha ő van becserkészve, és nem ő cserkészi be az illető, vagy legalább is a férfi gondolja csak azt, hogy ő cserkészibe a nőt.


Előtörténet


30 évvel ez előtt születtem a bátyámmal együtt. Én gyengébb voltam, a bátyám erősebb, ikrek lévén. Bátyámmal folyamatosan együtt voltunk, és a falka is mellettünk volt, és vigyáztak ránk.

Ahogy viszont pubertás korba értünk furcsa dolog történt. Épp kergettük egymást, amikor Andrei egyszer csak farkassá változott. Én szinte befékeztem előtte, és nagy szemekkel néztem rá, édesanyám pedig elkezdett engem is biztatni, hogy próbáljam meg. Próbáltam is, szinte lehetett látni rajtam, hogy mennyire koncentrálok, de akkor nekem nem sikerült átváltoznom, ez pedig eldöntötte végleg, hogy ki lesz édesapánk utóda. Én csak 1 héttel Andrei után tudtam farkassá változni, ami nagyon is furcsa volt, de végül rám fogták, hogy későn érő típus vagyok.

Tanulni kezdtünk ismét, és megismerni a világot, ami mint kiderült nem csak abból a kis erdő szegletből áll, ahol eddig éltünk,hanem jóval nagyobb. Lelkesen vetettem bele magamat az új ismeretekbe, és helyekbe.

Szépen teltek is az évek, és szüleim ismét úgy határoztak,hogy megpróbálják a gyermekáldást, mert kevesen vagyunk, és mert szeretnének újabb srácokat maguk köré. Arról nem is beszélve, hogy ezzel ösztönözzenek minket. Andrei már akkoriban udvarolt valakinek, de én elhárítottam mindenkit, mert senkit se éreztem igazinak, így rám is ragasztották a jégkirálynő címet, akkoriban, de engem nem érdekelt.  A családom tisztelték a döntésemet, hogy meg akarom várni a megfelelő farkast magam számára.
Édesanyám az utolsó hónapban volt, amikor be kellett mennie a városba, már magam sem tudom, hogy miért. ráadásul vihar is közeledett, így apánk úgy döntött, hogy maga viszi be. A vihar miatt az volt a feladatom, hogy a fiatalokat, a többi fiatal nősténnyel együtt biztonságba vigyük, és ott maradjunk, amíg valaki értünk nem jönnek. Nem akartam ott hagyni a családomat, de mennem kellett. Egy napig voltunk a menedékben, amikor végre értük jöttek. Meg sem álltam a táborig, ahol addigra nagyjából elrendeztek mindent. A szüleimet kerestem, és Andreit, de nem találtam őket, mire valaki az orvoshoz vezetett. Andrei már ott volt, és nem jó hírekkel fogadott. Apánk egy balesetben, vagy is inkább abba halt bele, hogy édesanyánkat visszajuttatta a táborba, hogy segítsenek rajtuk. De késő volt. Édesanyám utolsó erejével még világra hozta a húgunkat, majd örökre lehunyta szemeit. Ezzel pedig megpecsételték a mi sorsunkat. A bátyám így idő előtt került apánk helyére, és béta lett. Én magam pedig a húgunkkal a dadák közé álltam, hogy mindig mellette lehessek. Akkor még nem értettem mit jelent az, hogy a dadák az alfához tartoznak, csak később értettem ezt meg, de nem volt választásom.
Azóta eltelt 12 év, és nem bántam meg, hogy dada lett belőlem. Bátyám is megállja a helyét a béták között. viszont a húgunk igazi lázadó, és sehogy sem bírunk vele.

Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Oana Ackland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oana Ackland   Oana Ackland EmptySzomb. Jan. 03, 2015 1:37 am


Oana Ackland Q8cj2mjhnknne3yi5f6
Üdvözöllek a falkában, Oana!
Sajnálom, hogy megvárattalak és a kis félreértésért is bocsánatot kérek. Viszont így, hogy javítottál már tökéletes az adatlapod. Nekem nagyon tetszik a karaktered, így remélem hamarosan találkozunk a játéktéren. Smile
Foglalj avatart, majd irány a játéktér!
Üdv,
Gabriel  
Vissza az elejére Go down
 

Oana Ackland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Oana és Cesar
» Oana & Divina - Egy csésze kávé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-