KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Alexander Strauss Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Alexander Strauss Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Alexander Strauss Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Alexander Strauss Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Alexander Strauss Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Alexander Strauss Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Alexander Strauss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Alexander Strauss

Alexander Strauss
Hsz szám : 5


Alexander Strauss Empty
TémanyitásTárgy: Alexander Strauss   Alexander Strauss EmptySzomb. Feb. 28, 2015 9:21 am



Alexander Strauss







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Berlin,1985 május 15

♦Kor♦
30

♦Foglalkozás♦
Műkincskereskedő

♦Csoport♦
Vadász (bár farkas fajilag)

♦Rang♦
-

♦Play by♦
David Garrett

Külső és belső

Nézd, ha rólam akarsz beszélni, rossz lóra, azaz farkasra tettél. Nem vagyok a szavak embere, és még inkább nem vagyok kommunikatív. Sokkal jobban szeretem a csendes nyugalmat magam körül, mint a zajt. Ámbár el kell viselnem, hiszen azért elég jó meggyőzőképességemnek kell hogy legyen, ha azt akarom, mások kövessék a szavaim. Nem vagyok egy királyi alkat, de mégis, valamiért megnéznek az emberek ha elmegyek mellettük. Akkor is ha borongós a kedvem, és nem sok kedvesség tükröződik az arcomon. Egyesek azt gondolják, hogy megtört vagyok, mások szerint egyenesen tönkretett. Érdekes ez nem? Gondolnak valamilyennek, amilyennek ők látni akarnak. És közben nem vagyok másabb mint ők maguk. Jobban szeretek az eszemmel harcolni, mint puszta kézzel, és összeverekedni minden kis semmiségért, nem éppen civilizált emberre vall. Gyáva volnék? Nem vagyok, csak nem ütök ok nélkül.
Ugyanolyan ember vagyok, fájó múlttal, szürke melankóliával és egy borús jövőképpel... Ez az, amit fel tudok mutatni. Harminc éves munka... és végül, végre változik a kép.

A küllemem sem érdemel sok szót. Ha meglátsz, mit látsz rajtam? A szőkésbarna hosszú hajam, a szürkés kék szemeim, a magas alakomat, amit visszafogott elegancia mögé burkolok be, és azt a gyűrűt az ujjamon, amit kaptam. Egy egyszerű nemesacél kis karika, jellegtelen, kopott, mégis a legfontosabb dolog jelenleg az életemben. Emlékeztet rá miért maradjak erős, miért nem hagyom abba.
Nincs kedvenc színem, hordok feketét is, de bézs és krémszínű holmikat is találhatsz a szekrényemben, ahogyan ingeket, pólókat, pulóvereket... Bőrt ugyanúgy mint pamutot, és vászont. Attól függ hogy mit veszel fel, hogy kikkel töltöm a napom...

Előtörténet


Hogy ki vagyok és és honnan jöttem? Mindenhonnan és sehonnan, nem tudnék pontos választ adni rá. Ugyan már, senki nem emlékszik a saját születésére.... Csak azt tudom elmondani, hogy mi vagyok most, ki vagyok, ebben a világban és mivel töltöm el az életem napjait. Az életem egyhangúnak nem nevezhető lapjai ha egyszer leperegnek, talán nem is fogsz hinni a szemednek....

A saját magam által felállított elvek egyike ellen volna, ha most mindent szépen az elejétől a végéig elmesélnék, így nem térek ki minden részletre, ne is reméld. Se időm, se kedvem, sem pedig energiám nincs erre. Mégis...

Amire már magad is rájöhettél, harminc évvel ezelőtt születtem meg, teljesen átlagos családba. Ami nem volt az, hiszen akkor éppen úgy semmi különleges nem lenne bennem, mint a sok másik hétköznapi emberben sincs. Farkasok közé születtem, mindkét szülőm az volt, így erős volt a vér, és nem volt kétséges, egyetlen pillanatig sem hogy mi leszek én. Farkas. Gyömbérszínű nemes vad. Kölyökkoromban már ennek szellemében neveltek, hogy tudtam mi vagyok, de meg kellett esküdnöm hogy nem beszélek róla. Az, hogy egyszer megszólaltam, a vesztünket okozta. Ránk találtak és felelősségre vontak hogy miért tettem azt, amit. Gyerek voltam, és senkit nem érdekelt. Ahogyan az árvák könnye sem érdekel senkit.

Évekkel később, majdnem ugyanez a jelenet ismétlődött meg, annyi különbséggel, hogy nem én voltam a gyermek, hanem egy kócos hajú kisfiú. Farkasok voltak, mint magam. Elűztem őket, erővel és fegyverrel, amit tudtam, és végül a fiú megmenekült. Menni akartam már, amikor megfogta a kezem, és egy apró gyűrűt adott nekem. Egyszerű volt, dísztelen, egy nonfiguratív minta, nem mondott semmit, és nem kérdeztem semmit. Történt valami akkor.

A gyűrűt azóta is viselem, a kisujjamon és fél szemem gyakran pihen a kölykön, aki immár vadásszá nőtte ki magát, és ami köztünk történt, az köztünk is marad. Nem fogom elmondani, mert ez semmiféle szempontból nem lényeges apróság. Elégedj meg annyival, hogy törődöm a fiúval, és számít nekem. És megöllek ha megtudom hogy bármit is ártasz ellene, ahogyan akkor is, ha eljártatod a szádat. Nem vagyok valami megbocsátó ami azt illeti.

Vadász vagyok. Igen, jól értetted. Én, farkasként a másik oldalt képviselem. Vagy inkább egy harmadikat. Amolyan büntetés végrehajtó vagyok a saját missziómból, mert ha a rosszalkodó farkasokat a saját társaik megzabolázzák, akkor nem fognak a vadászok sem nyomozni utánunk és irtani a fajtánk. Szeretem a fajtámat, éppen ezért meg kell védenem mindenáron. Akár más fajtársak halálával is, mert a fennmaradásunk múlik ezen. Az, hogy élhessünk, mint mások.

Ugye, megérted ezt? Az indokaimat, hogy miért cselekszem? Kivet a világ, sehová nem tartozom igazán, és két oldal vadászik rám. Mit tehetnék? Mondd, te mit tennél?
Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Alexander Strauss Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Strauss   Alexander Strauss EmptySzer. Márc. 11, 2015 10:14 pm


Alexander Strauss Q8cj2mjhnknne3yi5f6
Üdvözöllek Alexander!
Egy nagyon különleges személyt hoztál az oldalra. Személy szerint nekem nagyon tetszik az ötleted. Hát még a stílusod!
Nincs semmi kifogásom ellened, úgyhogy ezennel elfogadlak! Smile
Várunk a játéktéren, farkaslelkű Robin Hood! Smile
Üdv,
Gabriel
Vissza az elejére Go down
 

Alexander Strauss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-