KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Cristof Dragomir Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Cristof Dragomir Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Cristof Dragomir Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Cristof Dragomir Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Cristof Dragomir Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Cristof Dragomir Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Cristof Dragomir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cristof Dragomir

Cristof Dragomir
Hsz szám : 17


Cristof Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Cristof Dragomir   Cristof Dragomir EmptySzomb. Feb. 28, 2015 5:36 am



Karakternév







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1988.11.05

♦Kor♦
26

♦Foglalkozás♦
Mixer

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Őrző

♦Play by♦
Max Irons

Külső és belső

"Fess fiatalember" mondta mindig a nagyanyám. Vagyis a mostoha nagyanyám. Azt hiszem igaza is volt. Az a típus vagyok, akit helyesnek tartanak a lányok és ezt tudja is magáról. Nem a faragatlan tuskók táborát gazdagítom, de azért előfordult pár olyan kaland, amiben én jobban jártam, mint a lány. Tipikus férfi vagyok. Egyszerűen gondolkodom, leginkább az ösztönöm, a hormonjaim vezérelnek. Nem feszegetek olyan határokat, amivel veszélybe sodorhatom magam vagy a falkámat, de egy jó buli, alkohol és pár jó nő mindig jöhet. Alapvetően tisztességes úriember vagyok, de ez leginkább nappal igaz rám, vagy ha a munkámat végzem, legyen az a bárban vagy a falkában. Kerülöm a konfliktusokat, mert általában összemocskolják a kezem, de ha úgy alakul nem futamodok meg. Sosem hagyom porba dönteni a becsületem.

A külsőmre odafigyelek, hiszen sokat jelent az első benyomás. Rövid, barna, belőtt haj, sötétbarna szem, helyes pofi, hozzá magas, izmos testalkat társul.
Farkasként átlagos szürke farkashoz illő bundával rendelkezem, de a barnásabb árnyalatú kiadásból.

Előtörténet


Azt hiszem a történetem eléggé filmbe illő. Bár sokan hasonló múlttal rendelkeznek az emberfarkasok között, az enyém mégis egy kicsit más.
Az az igazság, hogy nem nagyon emlékszem arra, hogyan is kezdődött, az életem első pár éve csak feltételezés, de már annyiszor meséltem el másoknak, hogy én már elhiszem, hogy így történt.
A szüleimmel a falkától külön éltünk, csak néhány nagyobb gyűlésen vettünk részt. Állítólag anyám extrém módon parázott a vadászoktól, ezért ritkán mert más emberfarkasokkal találkozni. Pelenkás lurkó voltam még, amikor ennek ellenére mégis ránk találtak a vadászok. A szüleimet megölték, engem meg... na ez az... ezt a részt nem nagyon tudom. Nem voltak képesek megölni, vagy anyámék elrejtettek, fogalmam sincs melyik verzió az igaz és azt sem igazán tudom, hogy végül hogyan kerültem a nevelő szüleimhez. Sosem mondták el.
Minden esetre jó szüleim voltak, s a húgomat is igazán megszerettem. Apám egy bár tulajdonosa volt, így elég sokat lógtam ott. Amikor elég nagy lettem a munkába is besegítettem. Eleinte takarítottam, majd később a pult mögött segédkeztem, s végül így lettem mixer.
Sajnos azonban nem ilyen egyszerűen alakult az életem. Kicsit későn érő voltam, mint emberfarkas, mert az átváltozások csak 14 éves koromban kezdődtek. Eléggé megijedtem, nem tudtam mi történik velem. Egyedül a hugicámnak meséltem el a dolgot, s ő azóta is tartja a titkomat.
18 éves koromig én magam is olyan jól titkoltam mivoltom, hogy addig nem is találtak rám a falkatagok. Egészen addig fogalmam sem volt, hogy a közelben egy falka emberfarkas él.
Egy este azonban a bárból hazafele jövet megláttam, amint egy tuskó bántalmaz egy lányt, én pedig... mondanom sem kell, átalakultam és meg akartam támadni, de egy másik farkas megakadályozta. Így ismerkedtem meg az egyik falkataggal, aki aztán bemutatott a vezérnek, majd csatlakoztam is hozzájuk. Pár évembe telt elnyerni a teljes bizalmukat, de végül olyan jól sikerült, hogy őrzőnek avattak.
Már saját lakásom van, a szüleimmel ritkán találkozom, de a bári munkámat megtartottam. A húgommal is ritkábban futok össze, de többnyire a tudta nélkül rajta tartom a szemem, hiszen ő tudja miféle lény vagyok, s a falkaszabályok ezt tiltják. Vigyáznom kell rá, ahogyan a falkámra is vigyázok!
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Cristof Dragomir Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cristof Dragomir   Cristof Dragomir EmptySzomb. Feb. 28, 2015 8:52 am

Nohát megint egy szépfiú....

NA de pont én beszélek mi? Szóval szeretném tudni mit történt, miért nem voltak képesek a kollegáim téged is kinyírni, ahogyan azt megérdemelnéd. Remélem egyszer megtudjuk majd. Korrekt Et volt, nem találtam benne kivetnivalót.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Cristof Dragomir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» alice dragomir
» cristof && alice
» Divina & Cristof
» Yelena Dragomir (készül)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-