KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Vesna Vasilija Ljuba Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Vesna Vasilija Ljuba Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Vesna Vasilija Ljuba Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Vesna Vasilija Ljuba Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Vesna Vasilija Ljuba Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Vesna Vasilija Ljuba Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Vesna Vasilija Ljuba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vesna Ljuba

Vesna Ljuba
Hsz szám : 3
Kor : 32


Vesna Vasilija Ljuba Empty
TémanyitásTárgy: Vesna Vasilija Ljuba   Vesna Vasilija Ljuba EmptyCsüt. Feb. 26, 2015 11:16 am



Vesna Vasilija Ljuba







Adatok


♦️Születési hely, idő♦️
Bukarest, 1991. 9. 1.

♦️Kor♦️
23

♦️Foglalkozás♦️
pultos egy kocsmában

♦️Csoport♦️
Emberfarkas

♦️Rang♦️
Omega

♦️Play by♦️
Magragita Levieva

Külső és belső

Ami a szívemen, az a számon. Szeretem a botrányt, szeretem pukkasztani a népet, mert így kellemes csak az élet. Azért vagyok ilyen, mert ilyennek születtem? Nem. Azért vagyok ilyen, mert olyan mélyen vagyok a falkaranglétrán, amilyen mélyen csak lehetek, hát miért ne ugassak? Ha befognám a számat, akkor sem lennék előrébb, hát akkor meg miért ne érezzem jól magam? Az emberek közt is olyan vagyok, mint másutt. Szabadszájú, piás, szexorientált(nak tűnő) boszorka, aki szereti adni az ostoba, egyszerű kis pultosszukát, elkendőzve ezzel azt, hogy nem szülte butának az anyja.
Hajam hosszú, seszínű barna, göndörödik ahogy kedve szottyan, én meg nem törődöm vele. Ízlésesen sminkelek, kiemelve a jó tulajdonságaimat és úgy öltözöm, hogy egyszerre legyek vagány is meg olyan is, aki után megfordulnak a férfiak. Nem tartom magam szépnek, de jól eladottnak igen. A mai világban pedig mi más számítana?

Előtörténet


Mit mondhatnék? Árva vagyok. Van ugyan apám, de róla inkább nem ejtenék szót azért, ami anyámmal történt miatta. Állítólag szerelemgyerekként születtem, anyám ember volt, apám emberfarkas. Mindketten tisztában voltak a falka törvényeivel - apám és az ő lepcses szája mindent megosztott anyámmal - de egyiküket sem érdekelte. Azt hazudták, hogy anyám csak a szeretője, hogy nem tud semmit, hogy nincs veszély, de mégis egymás között arról sugdolóztak, milyen jó lesz majd, ha megszületik közös gyermekük. Egy szeptemberi napon világra is jöttem, s onnantól kezdve úgy tíz évig egészen jól elkaristoltunk a hazugságok mezején. Apám azt mondta, hogy anyámat megerőszakolták és abból az éjből lettem én, s ha bárki kérdezte a falkából mindig az volt a válasza, hogy azért véd engem, mert saját magára emlékeztetem. Nem tudom, hogy milyen idióták voltak azok, akiknek ezt beadta, de kétségtelenül elhitték neki.
Az első átváltozásom után már nem volt mit tagadni. Természetesen nem apám volt az, aki elmondta nekem az igazságot, hanem egy tag a falkájából, s közölte velem azt is, hogy mik a falka törvényei. Omega lettem úgy, hogy nem is akartam az lenni, s feléledt bennem a gyűlölet apám iránt. Hát milyen személy az olyan, aki annak ellenére nem kerüli el a szeretett nőt, hogy tudja: meg fogják ölni majd?
Megtették. A vadászat vérrel és verejtékkel zajlott, anyám meghalt, apám pedig a továbbiakban nem volt hajlandó tudomást venni rólam. Mintha ugyan az én hibám lenne az, hogy ő nem tudott csomót kötni a farkára. A mai napig nem rendeztük a viszonyunkat, bár az azért jelent valamit, hogy egyikünk sem költözött el, itt szívjuk egymás vérének gőzét, s mindketten úgy teszünk, mintha ez így tökéletesen rendben lenne.
Még mindig omega vagyok, de őszintén: pont leszarom. Az emberek között kifejezetten jól elszórakoztatom magam, vannak barátaim, s falkán belül sem nagyon érdekel kihez szólhatok hozzá és kihez nem. Akihez kedvem szottyan, ahhoz odacsapódom, legfeljebb arrébb leszek rúgdalva, mint egy darab szemét. Ennyi év után már teljesen lényegtelen az egész.
Vannak álmaim, vannak terveim, s egyszer meg is fogom őket valósítani. Hogy addig pedig mi lesz? Élem az életem úgy, ahogyan most vagyok, s próbálok rájönni, hogy ez az én rosszéletű apám merre potyogtatott el még gyerekeket. Mert aki ilyen, az mindig ilyen volt. Kell legyen hát némi elcseszett családom valahol. Ha már az anyámat elvette tőlem, ennyi igazán járna azért. Féltestvérek hada. Vagy legalább.. legalább csak egy.

//szerk.: bocsánat, kivettem a 3-4 elírást, amit találtam benne. Embarassed *elsüllyed* Köszönöm a figyelmeztetést!  Vesna Vasilija Ljuba 1825035723 //


A hozzászólást Vesna Ljuba összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 06, 2015 12:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Coleman

Gabriel Coleman
Hsz szám : 72


Vesna Vasilija Ljuba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vesna Vasilija Ljuba   Vesna Vasilija Ljuba EmptyVas. Ápr. 05, 2015 10:54 am


Vesna Vasilija Ljuba Q8cj2mjhnknne3yi5f6
Üdvözöllek a falkában, Vesna!
Egy igazán erős egyéniséget hoztál nekünk. Kellenek a játéktérre az ilyen kemény rendbontók, mint te. Smile
Tetszett nagyon az adatlapod, csak az elírásokra figyelj majd oda, kérlek.
Egyébként elfogadlak, természetesen, nincs okom rá, hogy ne tegyem.
Kellemes időtöltést és persze boldog nyuszit! Smile
Üdv,
Gabriel
Vissza az elejére Go down
 

Vesna Vasilija Ljuba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-