KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Deressie Calmette Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Deressie Calmette Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Deressie Calmette Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Deressie Calmette Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Deressie Calmette Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Deressie Calmette Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Deressie Calmette

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Deressie Calmette

Deressie Calmette
Hsz szám : 8


Deressie Calmette Empty
TémanyitásTárgy: Deressie Calmette   Deressie Calmette EmptySzomb. Feb. 21, 2015 11:25 pm



Deressie Calmette







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest 1990.04.18

♦Kor♦
25

♦Foglalkozás♦
Pincérnő, ezenkívül írónő

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Dada

♦Play by♦
Emilia Clarke

Külső és belső

Azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy rám tipikusan jellemző a "báránybőrbe bújt farkas" jelző. Hogy miért? Ez kényes téma és eléggé bonyolultnak is mondanám, legalábbis számomra meg kell hagyni, hogy az. Szokták mondani, hogy a pirítósnak is két oldala van, egyformák, de mégis különböznek. Oké, ez eléggé elvont és idióta hasonlat, de mégis igaz, legalábbis valamilyen szinten mindenféleképpen. Világéletemben olyan voltam és vagyok akárcsak egy időzített bomba, de ezt mindig is  tökéletesen lepleztem. Tudom hol vannak a saját határaim és esetenként nagyon szívesen feszegetem azokat, bár ahogy mondják a jóból is megárt a sok, tehát az ilyesfajta élvezeteket sem szeretem túlzásba vinni.
Édesanyám szerint gyerekkoromban imádtam fantáziálni és átadni magam a saját kis képzeletbeli világomnak. Talán ebből is fakad ez az írói vonal számomra, bár eléggé érdekes, hogy ezt a pincérnő énemmel takargatom, de ez is más téma.
Véleményem szerint tökéletesen tudok játszani a lapokkal amit az élet osztott nekem, és ezt az élet nagyon sok területén tudom hasznosítani.
Sosem vallottam magam szentnek, bár vétek lenne letagadni azt a tényt, hogy hevességem és néhai vérmérsékletem ellenére törődök másokkal, és sokszor ez a törődés taszít mélypontokra, de egyszerűen képtelen lennék megváltozni, képtelen lennék másként viselkedni és megtagadni magamat, és az érzéseimet, mert ilyen voltam, vagyok és leszek is.
Habár nem szeretek a külsőmről beszélni, de arról is ejtenék egy pár szót. Tengerkék szemeim vannak, és talán ezeket becsülöm a legtöbbre magamon, ezekhez pedig hosszú tejföl szőke haj társul. Ami az alkatomat illeti átlagos, nem túl vékony, nem is túlzás, pont jó azt hiszem. Öltözködésre kitérve nem szeretem a kirívó vagy túlontúl figyelemfelkeltő dolgokat, jobban szeretek olyan dolgokban járni kelni amik számomra is kényelmesek és egyszerűek, mert mint tudjuk a kevesebb néha több. Bár alkalomadtán talán rám is lehet aggatni egy-két ünnepélyesebb holmit.
A farkasalakom sem tér el túlzottan a külső védjegyeimtől. Jobban mondva a hajam színe dominál leginkább ebben a formámban is, mivel talán ami a legszembetűnőbb az a hófehér bundám.


Előtörténet


Az élet egy folyamatos harc, amely cselekvésről, bukásról és talpra állásról szól, vegyítve némi örömmel, bosszúvággyal és egy csipetnyi haraggal. Mindenkinek megvan a maga kis története ami olyanná formálta amilyen. Az én „mesém” arra tanított meg, hogy bármilyen szépnek és megrendíthetetlennek is tűnhet valami, olyannyira torkolhat a dolog pokoli fájdalomba és tragédiába is.
1990. márciusában láttam meg a napvilágot egy boldog család még boldogabb elsőszülöttjeként. Legalábbis minden tökéletesnek tűnt és mesebelinek. Csodálatos gyermekkorom volt, egészen életem hatodik évéig felhőtlen volt minden, majd a szürke, sötét köd beárnyékolta az egész család életét, legalábbis az én életemet és édesanyámét biztosan. Emlékeimben erőteljesen élnek azok a kétségbeesett és fájdalmasan hangos sikolyok melyek anyám torkát hagyták el, miközben apám határozott és erős tenyere egymás után érték finom bőrét. Emlékszem ahogy kis testemmel, gyengeségem ellenére, annál inkább határozottan rontottam neki édesapámnak és próbáltam leválasztani arról a nőről akit a legjobban tiszteltem és szerettem a világon, amit Ő csak egy határozott ütéssel nyugtázott irányomba.
Édesapám akit én már csak mai napig James-nek emlegetek, mindig is tisztelettudó ember volt aki a légynek se tudna ártani, de az a nap valami másról árulkodott, valami sötétebb dologról, valami hatalmas fékevesztett démonról ami megátkozta James tudatát és ilyen állapotba taszította. Attól a naptól fogva semmi sem volt már olyan mint régen.
Anyám két évvel ezután az eset után megelégelte ezt a katartikus állapotot és az egyik este folyamán amikor James nem volt otthon, tudván, hogy nem örülne a ténynek, hogy elköltözünk, időt sem hagyva a pakolászásra a kezemnél fogva megragadott és sietősen kitessékelt a házból és elmagyarázta, hogy kénytelenek vagyunk elköltözni., méghozzá sietősen.
Életem 10. életévében, pontosabban pont a születésnapomon anyám egy érdekes ténnyel állt elém, miszerint mi mások vagyunk mint a többi ember. Ez teljes mértékben megváltoztatta az életemet és egy új kezdetet adott, egy új lapot, egy sokkal tisztább és lehetőségekkel teli életet. Az évek megedzettek. Igyekeztem megfelelni az elvárásoknak amiket elém pakolt a sors.
Dolgoztam akárcsak egy normális ember, voltak céljaim, és valamilyen szinten boldog voltam. De mint tudjuk a boldogság múló állapot. 19 éves voltam amikor egy esős keddi napon késő este értem haza. A küszöbhöz lépve már éreztem, hogy valami nincs rendben. A bejárati ajtó tárva nyitva volt, melyet a viharos szellő kinyitott majd bezárt. Átlépve a kopott küszöböt cipőim halk kopogása törte meg az éjszakai csendet, majd beljebb érve a lakásba egy ismerős illat csapta meg az orrom, anyám vére volt az. Lépteim egyre sietősebbé váltak. Majd a hálószobához érve meghökkentő kép tárult a szemeim elé. Sosem felejtem el anyám vérbe fagyott arcát és azt a különös agressziót és kegyetlenséget ahogy meggyilkolták, és az a levél ami ott volt a kis faragott éjjeliszekrényen, az a levél apám keze által íródott. Melyet a mai napig őrzök, s melynek a tartalmában a világ legfájóbb dolga íródott számomra: „ Drága Essie! Tudtam, hogy egyszer eljön ez a nap amikor megtalállak titeket és minden befejezetlen dolgomat sikerül végre bevégeztetnem. Kár volt elmennetek akkor ez talán sohasem történt volna meg. Mindig is tudtam, hogy édesanyád kitartó nő, de talán életében most volt a legharciasabb. Szeretettel Édesapád, James! „
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Deressie Calmette Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deressie Calmette   Deressie Calmette EmptyVas. Feb. 22, 2015 12:48 am

Drága Essie!

Mit is mondhatnék? Csodálom édesapád kitartását, amivel üldöz titeket, és mint vadász kívánom neki hogy járjon is sikerrel!

Az Et tetszett, szépen összeszedted a legfontosabb pontokat az életedben és nem is találtam benne kivetnivalót. Annak meg Prémpofa különösen fog örülni hogy Dada vagy Smile
Foglalj avit és máris tiéd a játéktér.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Deressie Calmette

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Deressie & Divina - Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-