KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Divina Reisen Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Divina Reisen Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Divina Reisen Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Divina Reisen Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Divina Reisen Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Divina Reisen Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Divina Reisen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Divina Reisen

Divina Reisen
Hsz szám : 20
Kor : 31


Divina Reisen Empty
TémanyitásTárgy: Divina Reisen   Divina Reisen EmptyPént. Feb. 20, 2015 11:59 pm



Divina Reisen







Adatok


♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1993.03.12

♦Kor♦
21

♦Foglalkozás♦
Felszolgáló

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Omega

♦Play by♦
Phoebe Tonkin

Külső és belső

Túl sokáig voltam más. Túl sokáig voltam farkas ahhoz, hogy a felejtés nyomot hagyjon elmémen. Egy ideig alig emlékeztem hogyan is nézek ki. Elfelejtettem szemem mogyoróbarna árnyalatát, sötét hajam, amibe a napfény arany szálakat tűzdel. Ha meg is próbáltam volna magamra tekinteni, csupán egy fehér farkas szürreális tükörképe nézett volna vissza az aranyló szemekbe. Régen olyan voltam, mint minden más gyerek. A szüleimmel kirándultunk, apámmal este fagylaltot csentünk a fagyasztóból anyám tudta nélkül. Vacsora előtt kezet mostam, és reggelente titkon befújtam magam anyám kedvenc parfümjével. Aztán lassan felnőttem, és minden más megváltozott. Voltak komoly időszakaim, amik gyógyíthatatlan lelki sebeket hagytak lelkemen és égettek bőrömbe, de végül minden más helyreállt kivéve én. Én ugyan úgy képtelen vagyok aludni, és szembenézni a múltam széthullott darabjaival. Már nem érdekel az éjszakai fagylalt épp úgy ahogyan anyám parfümjét sem érzem már talán soha többé.  

Előtörténet


„Pontosan olyan vagy, mint anyád. Mintha csak őt látnám, és szinte biztos vagyok, hogy ugyan úgy fogod végezni.”
Bukarestben születtem egy szerető családban. A szüleim végletekig szerették egymást, és mind a ketten jó emberek voltak vagy legalábbis ezt próbálom bebeszélni magamnak. Az igazság, hogy nem ismerem a szüleim és talán így a legjobb. Azt mondják anyám hibázott. Ez a hiba ölte meg őt és mindent, ami összekötött minket. Én már nem tudom megítélni mi az igazság és nem is akarom. Legszívesebben eltemetném az emlékét is annak, ami még megmaradt bennem. Még kisbaba voltam mikor a családom lemészárolta egy vadász. Mindenkit megrázott az eset a farkasok között mégis azok után, amit igazságnak hisznek többen is jogosnak tartják a mészárlást. Anyám beleszeretett egy emberbe ennek a szerelemnek keserű gyümölcse vagyok én. Akkor még anyám férje nem tudott erről a viszonyról és fogalma sem volt, hogy én nem az ő lánya vagyok. Aztán mindenre fény derült egyetlen éjszaka alatt. Az apám egy vadász, aki pontosan tudta mit csinál a kezdetektől fogva. Mikor a legjobbnak tartotta az időt lecsapott és felégette a házat. Engem elrejtettek a pincébe egy pólyába bugyolálva így túléltem, de anyámat megölték mostohaapám pedig elmenekült. Szégyenébe vagy fájdalmába azt már nem tudom. 5 óráig voltam a pincébe, mire valaki meghallotta sírásom az égő romok alatt. Aztán árvaházba kerültem, majd pedig emberszülőkhöz. 15 éves koromig remek életem volt a nevelő szüleim mindent megadtak, amire képesek voltak. De az én érzéseim kezdtek megváltozni és késztetést éreztem, hogy egész éjszaka fussak, ameddig a lábam bírja. Ez egyre többször jött elő és fogalmam sem volt mit kezdjek vele. Még az sem segített, hogy az iskola futócsapatába kerültem. Egy éjszaka kiszöktem, hogy lehűtsem szűnni nem akaró késztetést, és csak futottam a hátsó kertünkön keresztül az erdőbe. Amikor a lábamat égető izomláz szűnni kezdett mintha megnőtt volna az erő a testemben, és a sötétségből hirtelen vakító fehérség lett. A sárba hanyatlottam és egy pár percig képtelen voltam felállni. Az első, amit észrevettem a piszok alatt a fehér szőr volt, ami a kezem helyett mancsomat borította. Sikítani akartam vagy menekülni, de hang helyett furcsa vonyítás szelte keresztül az éjszakát. Sokkot kaptam és képtelen voltam másra gondolni, minthogy így kell leélnem az életem egy farkas testbe zárva. Eltűntem az emberek elől sokáig farkasként haladtam tovább. Kezdtem átállni erre az életmódra. Kényszerítettem az agyam, hogy felejtsen el mindent, ami az emberekhez köt. A nevelő szüleim sokáig kerestettek, plakátokat ragasztottak ki még az után is, hogy a rendőrség feladta a keresésem.  Két évig sikerült rejtve maradnom az emberek elől leginkább azért, mert képtelen voltam, vagy inkább nem akartam visszaváltozni emberré. Aztán egy nap hatalmába kerített a hajsza. Mintha egy szívként dobogva futnék másokkal üldözve valamit. A patak mentén követtem a nyomokat mikor megláttam egy férfit amint át akarja küzdeni magát a vízen, de akkor hirtelen megéreztem a vér és a félelem keverékét. Képtelen voltam parancsolni ezért végeztem vele. Észre sem vettem a körém gyűlt farkasokat és mikor feleszméltem akaratlanul is visszaváltoztam emberré. Képtelen voltam elhinni mit tettem. Hetekig meg sem szólaltam, aztán mikor megmondtam a nevem, amit a vér szerinti szüleim adtak kiderült, hogy nem csak én és gyáván elmenekült apám élte túl a mészárlást, hanem a nővérem is. Fogalmam sem volt arról, hogy van egy nővérem, de ő látni sem akart. Engem okolt mindenért, ami a családunkkal történt és én nem hibáztathattam. Így hát lassan megpróbáltam visszailleszkedni az emberi életbe. Munkát találni és túltenni magam a mindennapokon, mindig csak egy dologra koncentrálva és elengedni a fülem mellett a fájdalmas megjegyzéseket, amiket a származásomra tesznek. Miközben várom, hogy feltűnjön a színen apám. Akkor vagy meghalok a becsületemért vagy megbosszulom azt, mit senki sem volt képes.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Divina Reisen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Divina Reisen   Divina Reisen EmptyVas. Feb. 22, 2015 3:50 am

Húh hát azért látom a vadászok máshol is aktívak, és szépen irtják a fajtádat.

Tetszett ez a kis leírás, hogy emberként elmenekültél és végül farkasként éltél évekig. Nem sokan csinálnák ezt meg azt tudod? Eddig senkinél nem olvastam hogy így kószált volna....

Foglalj avit és már tiéd a játéktér.

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Divina Reisen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ▲ Wild Child ▲ Divina Reisen ▲
» Divina & Cristof
» Deressie & Divina - Erdő
» Oana & Divina - Egy csésze kávé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-