KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Nina Blair Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Nina Blair Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Nina Blair Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Nina Blair Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Nina Blair Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Nina Blair Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Nina Blair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nina Blair

Nina Blair
Hsz szám : 3


Nina Blair Empty
TémanyitásTárgy: Nina Blair   Nina Blair EmptySzer. Jan. 21, 2015 7:47 am



Nina Blair







Adatok

♦Születési hely, idő♦
Bukarest, 1990.08.14.

♦Kor♦
24

♦Foglalkozás♦
Sminkmester

♦Csoport♦
Emberfarkas

♦Rang♦
Delta

♦Play by♦
Kristen Leanne

Külső és belső

Nem lenne nehéz dolgom, ha mindössze három szóval kéne jellemezni önmagam. Szabadszájú, határozott, spontán. Nem is kérdés, ezek, miket nyugodt szívvel kiemelhetek. Hosszabb utat bejárni személyiségem kacskaringós labirintusában, nem olyan egyszerű már. Nem azért, mert nem ismerem önmagam, pontosan tudom, ki vagyok, mit akarok, s miként érem el azt, az érdekes, te ki vagy, s mit akarsz. Bár a kétszínűség nem volt soha az én asztalom, nem állítok olyat, nem mutatom néha-néha azon oldalam, mivel jól tudom, hamarabb érhetek eredményt el. Kihasználom alakom nyújtotta előnyeimet, tudom jól, megkaphatok bárkit, de azt szeretem, ha nem hullik ölembe minden, ha kicsit küzdenem kell. Vésd hát eszedbe alaposan, addig élvezheted csak figyelmem, míg nem borulsz lábaim elé, míg kihívást jelentesz.
Ne is hidd, sötétedés után otthon, a négy fal között megtalálsz. Fiatal vagyok, az élet nem áll le, ostoba lennék nem kihasználni mindent, mi megadatott nekem. Ha keresnél, olyan helyen nézz hát szét, hol az estéd a helyemben te is szívesen töltenéd.


Légy akár nő, akár férfi, ember, vagy farkas, nem tudsz úgy elmenni mellettem, hogy ne figyelj fel rám. Nem számít féltékeny, vagy sóvárgó pillantásod, célomat elértem már, a tömegbe nem olvadok bele, nem vagyok olyan, mint akárki más.
Magasságom meghaladja a százhetven centit, s cipőim, miket ritkán cserélek csak le sarkatlan darabra, dobnak még ezen. Hajszínem eredetileg szőke volt talán, nehéz megmondani, mióta csak dönthettem róla, újabb, és újabb festéket kenettem rá. Kipróbáltam mindent, mit csak el tudsz képzelni, extrémet, szolidat egyaránt. Ezen szokásomon nem változtattam azóta se, meglehet, másnap egész más külsővel látsz.
Ruházatom épp olyan, mit elvársz tőlem ezek után. Lenge, megbotránkoztató is talán, mi kiemeli tökéletes alakom, formás melleim, csípőm, derekam hibátlan ívét, fenekem kívánatos vonalát. S ezek után az se lep meg talán, hogy tetoválások fedik, piercingek díszítik testem.

Farkas alakom is olyan, akár az emberi. Látványos, gyönyörű. Karcsú, izmos test, erős állkapocs, vadászathoz kiváló, tűhegyes fogak. Hófehér, dús, látványra is selymes, egészséges bunda. Szemeim körül találsz csak egy-egy sötétebb foltot, körben, mintha állati alakomon is látható lenne szemfestékem.

Előtörténet


Fekete füles simul szorosan fejemre, dobhártyámat rezegteti a belőle áradó, hangos zene. Félhomályos szobám sötétbarna fotelében ülök, lábaim keresztben, vékony combjaim szorosan simulnak egymásnak, cipőm talpa halkan kopog a padlón, a ritmust hűen követve. Csöppnyi, kerek asztalon árválkodó lámpám szolgáltat kevés fényt csak, de ahhoz, mit tenni készülök, ennyi éppen elég. Ölemben régi, szakadozott papírdoboz. Benne levelek, fényképek, minden, mi családom múltját őrzi. Óvatosan siklik vékony ujjam bele, cél nélkül kutat, míg rózsaszín lapra nem akad. Kíváncsian emelem ki, gondosan hajtogatom szét. Érdeklődve siklik pillantásom végig rajta, arcomra mosoly költözik. Évekkel ezelőtt írtam ezt, mikor hittem még a mesékben, a csodákban, mikor nem tűnt lehetetlennek az ajtón kopogtató, fehér lovas, szőke herceg.

Olyan voltam gyermekként, mire minden szülő vágyott. Szőke hajú, kék szemű karcsú tünemény. Babáival játszó, csilingelőn kacagó, széles mosolyú kislány, kit imádott egyből az, ki meglátta. Éreztem családom felém áradó szeretetét, ha tudatosan nem is, mélyen, legbelül tudtam, minek köszönhetem a kiemelt figyelmet. Igyekeztem úgy viselkedni hát, nehogy ezt elveszítsem.
Tíz éves voltam, mikor gondolkozásom, igényem változni kezdett. Azelőtt is tudtam már, mire lehetek képes, de a tudni, és a tapasztalni között hatalmas a szakadék. Magaménak éreztem azt, mit egy farkasról hittem. Átvettem a vadságot, a makacsságot, az éjszakai élet imádatát, de gyerek voltam még, nem tehettem meg azt, mire vágytam, visszafogtak a szabályok, a vigyázó pillantások. Várnom kellett, míg elég idős lettem, hogy kitörjek a ketrecből, mit napról-napra fojtogatóbbnak éreztem.
Kamaszkoromban kezdett ténylegesen megváltozni minden. Nem csak saját életemen fordítottam száznyolcvan fokot, hanem mindenki másén is, ki valamely mód hozzám tartozott. Kimaradtam az iskolából, rossz társaságba keveredtem, napokig otthonom felé se néztem. Azt mondaná most, ki nem ismer, megszokott dolog ez, mire nem kell kiemelt figyelmet fordítani, minden gyermek lázadni kezd, ha eléri a Kort, de amint rájön ki ő, hol a helye, mihez kezd majd magával, rendeződik kedve, normális mederbe tér vissza gondolkodásmódja. Szüleim vágya is ez volt, nem kétlem. Láttam a reményt szemükben, hogy újra visszakapják azt az unalmas, tökéletes lányt, kit lelki szemeik előtt felnőni, férjhez menni, gyereket szülni láttak. Nem váltam azzá soha, s nem is fogok, míg csak önállóan dönthetek sorsomról. Kívülről talán családom olyan, miről más csak álmodik, de a valóság oly távol van ettől, mint pokol a mennytől.
Nem akartam befásulni, robotként nap-nap után azt tenni, mit a körülöttem élő ismeretlenek elvárnak. Ledobtam magamról láncaim, bátorságot gyűjtöttem, azzá váltam, kivel boldogan, elégedetten néztem szembe a tükörben. Kilövettem orrom, fülem, testemen egyre gyűltek a rajzok, jelképek. Kukában végezték hétköznapi ruháim, helyettük szekrényembe olyan darabok kerültek, miket nem látsz minden második emberen, mik vonzzák pillantásod, ha akarod, ha nem. De bármennyire érdekesnek tűnik is sorsom neked, kit még mindig érdekel, mit gondolnak rólad mások, higgy nekem, bele lehet unni ebbe is. Az ivás, szórakozás, rövid távon csodás, de ha nem találsz magadnak új kihívást, oda jutsz majd, hol elkezdted. Saját hétköznapjaidba szürkülsz bele.
Szerencsém volt a farkaskirályfi érkezésével, ifjabb Colemannek hála hosszú ideig nem fogok unatkozni. Míg azt hiszi, nem vagyok elég hozzá, hogy megbabonázzam, elérjem azt, mit más nem tudott, aggódnom nem kell. S mi lesz miután elértem célomat? Fogalmam sincs. Szükségtelen ennyire előre gondolkozni.

Vigyázva helyezem a képet vissza, mit ujjaim között szorongattam eddig. A tető is visszakerül helyére, akárcsak a doboz, ruhásszekrényem mélyére. Lenge darabokat kapok le vállfájukról, ha már úgyis helyben vagyok. Gondosan öltöm magamra őket, újra, és újra a folyosón trónoló, egészalakos tükröm színe elé járulva. Tökéletes outfitben, hibátlan sminkkel, laza, szándékosan zilált kontyba kötött hajjal lépek ki házam ajtaján, s indulok oda, hol szinte biztos rátalálok arra, kit keresek.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Nina Blair Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nina Blair   Nina Blair EmptySzer. Jan. 21, 2015 8:02 am

Ninácska...

Nehezen döntöm el éppen melyik énem beszéljen belőlem, de azt hiszem nem mondok azzal újat hogy szeretem ahogyan írsz és maga az ET szösszenés is remek lett. Nem is érdekelnél ha az a tündi kis királylány lennél ami voltál, ez a mostani éned sokkal jobban bejön aztán... csak óvatosan a vadászokkal....

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Nina Blair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nina & Catherina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-