KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Chatbox

Top posting users this month

Legutóbbi témák
» Nightmare Carousel
Thomas J. Mason Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 8:57 pm
» Treldom Tayn akadémia
Thomas J. Mason Empty
 
Vendég
Vas. Aug. 16, 2015 11:30 am
» Rafe ~ Greg ~ Rachel
Thomas J. Mason Empty
 
Rachel McReary
Szer. Aug. 05, 2015 7:49 am
» Natalie - Ezra
Thomas J. Mason Empty
 
Natalie Stevens
Kedd Aug. 04, 2015 6:04 am
» Gyakori kérdések
Thomas J. Mason Empty
 
Farkas
Hétf. Aug. 03, 2015 10:57 am
» PB foglaló
Thomas J. Mason Empty
 
Rachel McReary
Hétf. Aug. 03, 2015 6:23 am

Statisztika
Aktív karaktereink

Nők/Lányok: 14

Férfiak/Fiúk: 14

Emberfarkasok: n:10 / f:5
Vadászok: n:2 / f:3
Emberek: n:2 / f:6


Megosztás
 

 Thomas J. Mason

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Thomas J. Mason

Thomas J. Mason
Hsz szám : 16
Kor : 28


Thomas J. Mason Empty
TémanyitásTárgy: Thomas J. Mason   Thomas J. Mason EmptyVas. Jan. 11, 2015 8:09 am



Thomas Jason Mason







Adatok


♦️Születési hely, idő♦️
New York 1996.04.02.

♦️Kor♦️
19

♦️Foglalkozás♦️
Tanuló

♦️Csoport♦️
Ember

♦️Rang♦️
-

♦️Play by♦️
Francisco Lachowski

Külső és belső

Ízig-vérig ember vagyok. Méghozzá a férfiak sorát gyarapítom. Ha másból nem is jönnél rá, nézz be a szoknyám alá Razz
Oké, viccet félre téve, nem vagyok valami magas ember, és izomzatom sem olyan elragadó, de van, látszik is, de a látványos kockahasra még gyúrni kell, erőteljesen. Hajam rövid, barna, szemeim szintén ebben a színben pompáznak, viszont olyannyira sötét, hogy már-már feketének tűnnek.
De kit érdekel a külsőm? Igen, szép vagyok, és elragadó és minden más is, amit látsz rajtam. A belsőm az, ami igazán érdekelhet. Kezdjük azzal, hogy iszonyatosan kalandvágyó, vagyok. nem riadok meg az extrém helyzetektől, és az ökölrázás sem hat meg. Szeretek pörögni, menni, felkutatni az ismeretlen, mindenbe belekóstolni. Kíváncsi vagyok, nagyszájú, ami miatt sokszor megjáróm, és páran  nem is kedvelnek, de ami azt illeti, nem zavar. Előszeretettel mászok bele mások magánéletébe, és a jó modor is kellő távolságban áll tőlem.
Egyszóval, baromira idegesítő vagyok. Néha... gyakran... oké, mindig.
De a rossz jellemvonásaim mellett vannak jók is. Nem rejtem véka alá mit gondolok, és mit érzek. Jó színész vagyok, de azt inkább a kamerák előtt használom, mint a való életben. Mindemellett, imádom az állatokat. Van is egy sziámi kiscicám New York-ban, akit sajnos ott kellett hagynom, amíg Bukaresten élek. Fák is érte a szívem, és ha a szüleimmel társalgok telefonon vagy skype-on, ő az első, akiről érdeklődök. Nem vagyok sem az erejét fitogtató személy, sem pedig a magába fordult csóri gyerek az emeletről. Mondom ami kifér a számon és megyek, amíg a lábam bírja.

Előtörténet


Hol is kezdjem... Gondolom a születésem részletei senkit nem érdekel. Engem egyszer érdekelt... EGYSZER.
Igen, még úgy hat éves koromban kértem felvilágosítást a szüleimtől, hogy mégis, hol a gólya, mert a szülőszobán egy szem sem volt, mikor az unokatesóm született és engem is el kellett vinniük. Akkor egy doki világosított fel, aki bár a szülészeten dolgozott, de nem kimondottan kedvelte a gyerekeket. A szüleim? a gyereket babusgatták.
Na jó, ez igazából lényegtelen.
Ezek után, az életem felgyorsult. Én nem az a gyerek voltam, aki a szobában a tévé vagy a számítógép előtt nőtt fel. Nem is tudtam volna sokáig ott ülni, mert mindig menni akartam. Így visszagondolva a szüleim inkább azt a gyerekkort szerették volna elképzelni nekem.
Az iskolában is jól szerepeltem. Bár a matek és a fizika elég nehezen akart benn maradni, de azzal is megbirkóztam, mint minden mással.
A felesleges energiákat sportokkal -foci, kosár, küzdősportok - vezettem le. Minden szerettem.
Aztán, ahogy cseperedtem, minden más is felkeltette az érdeklődésem. Kamerák elé álltam. Voltam modell valami rohadt kényelmetlen alsógatyát reklámozva. Nem vagyok egy szégyenlős alkat. De nem csak képeken, hanem kisebb reklámokban is szerepeltem. Még egy sorozatba is kaptam volna egy rövidke szerepet, de annyira nem vágytam ezt az egészet, ezért ott is hagytam.
A tanulmányaimat persze, folytattam, és így jutottam Bukarestre. Cserediák programban veszek részt egy teljes évig. Természetesen egyből jelentkeztem, hiszen alapból odavagyok mindenért, ami nem Amerika.
Állat orvosnak készülök és úgy hallottam az ottani egyetem nem rossz, szóval, egy évet kibírok távol mindentől és mindenkitől.
EZ AZ!
Bár, Cassie, a cicám hiányzik.
Vissza az elejére Go down
Ezra Scarlet

Ezra Scarlet
Hsz szám : 84
Kor : 40


Thomas J. Mason Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thomas J. Mason   Thomas J. Mason EmptyVas. Jan. 11, 2015 8:25 am

Üdvözöllek itt Cserebogár...

Remélem kalandos életed lesz itt ha már kalandokra vágysz Smile

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 

Thomas J. Mason

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Thomas & Sofia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood & Chocolate :: •• EZ VAGYOK ÉN :: Elfogadott elötörténetek-